Wpis z mikrobloga

ja zaczynam kibicować margotowi. Wspaniale ośmiesza całe to środowisko lgbt( ͡° ͜ʖ ͡°)


@rouli: ale nawet spora część środowiska lgbt uważa że negatywnie wpływa na postrzeganie tego środowiska przez swoje indywidualne zachowanie, na co nikt inny nie ma wpływu. To tak zwany skrajny aktywista, a nie reprezentant środowiska lgbt ¯\_(ツ)_/¯
ja zaczynam kibicować margotowi. Wspaniale ośmiesza całe to środowisko lgbt( ͡° ͜ʖ ͡°)


@rouli: ale nawet spora część środowiska lgbt uważa że negatywnie wpływa na postrzeganie tego środowiska przez swoje indywidualne zachowanie, na co nikt inny nie ma wpływu. To tak zwany skrajny aktywista, a nie reprezentant środowiska lgbt ¯_(ツ)_/¯

@zexan właśnie "środowiska LGBT" to rakowi aktywiści tworzący i pielęgnujący sterotypy.
Nikt tak nie psuje homoseksualistom wizerunku
@rouli:

ja zaczynam kibicować margotowi. Wspaniale ośmiesza całe to środowisko lgbt( ͡° ͜ʖ ͡°)


Właśnie tak wczoraj oglądałem wywiad z nim pomyślałem, że zajebiście to sobie wymyślił. Każe się uważać za babe, żeby zaruchac lezbe u której jako facet nie ma szans. Do tego na tym pajacowaniu zarabia ogromny hajs i debile wpłacają na jego "działalność". To musi być troll xD
ale nawet spora część środowiska lgbt uważa że negatywnie wpływa na postrzeganie tego środowiska przez swoje indywidualne zachowanie, na co nikt inny nie ma wpływu. To tak zwany skrajny aktywista, a nie reprezentant środowiska lgbt


@zexan: Masz jakieś źródła? W sensie, czy są jakieś grupy z tego środowiska, które mówią/piszą to wprost? Bo wśród znajomych osób LGBT raczej nie widziałem takich krytycznych komentarzy, więc jestem ciekaw ile w tym prawdy a
@rouli: No i co - nie podoba się ludziom zachowanie Margot, to zaczną w efekcie bić ich na ulicy i pluć na osoby LGBT? Czy może "ośmieszone" środowisko zniknie nagle ze społeczeństwa? Jeśli chodzi o te pierwsze - hejt w kierunku Margot nie będzie żadnym usprawiedliwieniem do wyładowania swojej frustracji i ich gnębienia (bo takich wymówek można wymyślać setki: "Bo to on sprowokował mnie"), natomiast wariant 2. oczywiście także się nie
wywiady w tv wiec dla osoby z zewnątrz będzie reprezentantem środowiska


@djtartini1: jak ktoś z tego powodu uzna, że ktoś jest reprezentantem środowiska to jest trochę głupi tbh.

lgbt to nie jest partia, która sama wysyła ludzi do mediów tutaj mamy media które same chca z nia rozmawiać. to tak jakby patrzeć na "aktorki" celebrytki i uważać, że sa reprezentantkami absolutnie wszystkich aktorek bo udzielaja wywiadów w tv dx
@zexan: Masz jakieś źródła? W sensie, czy są jakieś grupy z tego środowiska, które mówią/piszą to wprost? Bo wśród znajomych osób LGBT raczej nie widziałem takich krytycznych komentarzy, więc jestem ciekaw ile w tym prawdy a ile to gadanie w stylu prawicy "bo ja mam kolegę geja, który jest anty lgbt".


@AvantaR: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
woligater123 - > @zexan: Masz jakieś źródła? W sensie, czy są jakieś grupy z tego śro...