Wpis z mikrobloga

@RenkaRenkeMyje: trenejro to pewnie wie że idzie do Wisły Kraków, bo jakby Kuba Błaszczykowski wuja nie zatrudnił? Ale olali Ligę narodów w tamtej edycji, w sumie spadli z niej, ale Niemcy też spadli, to zdecydowała UEFA, że nikt nie spada i rozszerzyli tą dywizję A, w sumie fajny turniej, gdzie bez eliminacji można wejść do Mistrzostw Europy i chyba do Mistrzostw Świata
Według planów UEFA, podobny system ma obowiązywać w trakcie
@RenkaRenkeMyje:

Moi kadrowicze nigdy nie prosili o wolne

Wtedy zawodnicy przyjeżdżali na kadrę uciec od swoich drużyn i żon, żeby się nachlać. Taki był klimat na kadrze Engela. Nic dziwnego że nie odpuszczali melanży.

Bąk, który był raczej w delikatnej opozycji, po turnieju powiedział, że niektórzy jego koledzy prowadzili się niesportowo, obżerali się kabanosami przywiezionymi do Korei w ogromnych ilościach przez kucharza Roberta Sowę. Narzekał też, że musiał zmienić pokój w
@wam116: szczególnie że jak już zdobyłem adres okazało się, że to pokraki co nie maja jeszcze nawet 18 lat, to go nie mogę uderzyć, drugi był spoko, wypiliśmy piwko na molo w Sopocie i pogadaliśmy, nie pisz do mnie per dzban, ani per #!$%@?, to będziemy żyć w zgodzie, ja sobie nie dam, jak mówię to robię
@wam116: nie chciałem bić ale porozmowiać, no w internetach tacy mocni. w świecie żeczywistym dzieci przed 18, tak jak mówię z jednym gościem pogadałem w sopocie przy piwie, drugiego nawet nie było sensu słuchać bo to jakiś 13 latek, ale w necie wszyscy mądrzy, i myślą że są anonimowi, nie obrażaj to nie będzie problemów
@wam116: no właśnie było zdziwienie, jak mama otworzyła drzwi, a ja dzieńdobry ja do tego typa tu nick podałem z wykopa, co obrażał mnie i moją matkę, oni tam synku cho no tu, zrobili mi kawę, bo ponad 600 kilometrów jechałem, po co się wyzywać? Pewne rzeczy biorę bardzo osobiście, ale patrzę, to dziecko, i jazda do domu, szanujmy się i tak będzie lepiej
@wam116: no następny, co to znaczy Sebek, domyślam się że to obraźliwe, nie znam slangu, ale chyba chcesz byśmy się spotkali, gościu ja mam 40 lat swoje przeżyłem, i jak ktoś obraża mnie lub moją matkę to się uruchamiam
@RenkaRenkeMyje: oj był tu taki typ, pojechałem porozmawiałem, no ja nie mam tego dystansu, nie było za dzbana, było za coś innego, gość mi obrażał matkę co zmarła 5 dni wcześniej, już nie ma tu konta albo ma pod innym nickiem jedziesz i rozmawiasz, a namierzanie jest proste, administracja portalu pomoże
@nightrain Nie interesuje mnie co sobie myślisz. Jeździsz 600km żeby się sapać do ludzi z internetu, jesteś patusem i tego nie zmienisz jak widać,skoro przez 40 lat się nie udało XD a jak sobie to będziesz twardymi zasadami ulicy czy innymi kibolskimi tematami tłumaczył mnie nie interesuje kompletnie "gościu". Uruchamiaj się gdzie chcesz i z kim chcesz, nie mój cyrk nie moje małpki, smutne jest to że tacy "ludzie" nadal istnieją w
no właśnie było zdziwienie, jak mama otworzyła drzwi, a ja dzieńdobry ja do tego typa tu nick podałem z wykopa, co obrażał mnie i moją matkę, oni tam synku cho no tu, zrobili mi kawę, bo ponad 600 kilometrów jechałem, po co się wyzywać? Pewne rzeczy biorę bardzo osobiście, ale patrzę, to dziecko, i jazda do domu, szanujmy się i tak będzie lepiej


@nightrain: tak, tak, a potem wstałeś i się
nie dam się sprowokować przez gimusów czy innych co mają mniej niż 30 lat po raz drugi
Lewy odmawiając meczu w reprezentacji, automatycznie traci w niej miejsce, i tak będzie
walcie się na ryj