Wpis z mikrobloga

@RenkaRenkeMyje: ale jest jeszcze "w rytmie meczowym", powinni go odsunąć od gry w kadrze na stałe, przecież granie w reprezentacji swojego kraju, to coś o czym marzy każdy piłkarz, nie to nie, to nie są zwykłe mecze sparingowe tylko oficjalny turniej UEFA
  • Odpowiedz
@RenkaRenkeMyje: trenejro to pewnie wie że idzie do Wisły Kraków, bo jakby Kuba Błaszczykowski wuja nie zatrudnił? Ale olali Ligę narodów w tamtej edycji, w sumie spadli z niej, ale Niemcy też spadli, to zdecydowała UEFA, że nikt nie spada i rozszerzyli tą dywizję A, w sumie fajny turniej, gdzie bez eliminacji można wejść do Mistrzostw Europy i chyba do Mistrzostw Świata
Według planów UEFA, podobny system ma obowiązywać w
  • Odpowiedz
@RenkaRenkeMyje:

Moi kadrowicze nigdy nie prosili o wolne

Wtedy zawodnicy przyjeżdżali na kadrę uciec od swoich drużyn i żon, żeby się nachlać. Taki był klimat na kadrze Engela. Nic dziwnego że nie odpuszczali melanży.

Bąk, który był raczej w delikatnej opozycji, po turnieju powiedział, że niektórzy jego koledzy prowadzili się niesportowo, obżerali się kabanosami przywiezionymi do Korei w ogromnych ilościach przez kucharza Roberta Sowę. Narzekał też, że musiał zmienić pokój w hotelu, bo w sąsiednim było "tak najarane fajkami, że się spać
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@nightrain: byłoby bardzo dobrze, choć pewnie Brzeczek by powiedział że z Robertem byłoby inaczej albo że koronawirus i długa przerwa. Cokolwiek się nie stanie będą to dalej pudrować.
  • Odpowiedz
@wam116: szczególnie że jak już zdobyłem adres okazało się, że to pokraki co nie maja jeszcze nawet 18 lat, to go nie mogę uderzyć, drugi był spoko, wypiliśmy piwko na molo w Sopocie i pogadaliśmy, nie pisz do mnie per dzban, ani per #!$%@?, to będziemy żyć w zgodzie, ja sobie nie dam, jak mówię to robię
  • Odpowiedz