Wpis z mikrobloga

@nomysza6666: z perspektywy 30letniej wydaje mi sie nawet ogarnietej exstarocpunki powiem tak -jak zaczynasz studia to musisz byc mlody, jak jestes mlody, to pozwol mozgowi najpierw dojrzec, zabawe z dragami zacznij jak musisz kolo 23-25 roku o ile nie bedziesz wtedy dobrze jeszcze zarabial to nie przerywaj passy, raz w roku jak w dobrym nastroju gdzies na jakims festiwalu (wiec ten rok odpada, a w czterech scianach brac nigdy) albo gdzies
@nomysza6666: podejrzewam dlaczego (potrzebuję większej dawki wszystkich substancji psychoaktywnych) ale ja zacząłem od... DMT XD więc to kwestia tak osobista, że pytanie się tutaj o jakieś wytyczne jest IMO głupie
@nomysza6666: dla mnie kompletnie odmienne. DMT jest o wiele bardziej wizualne, nawet przytłaczające i sedacyjne troszkę. Kwas trzyma długo i pozostawia fizycznego kaca XD ale jest świetnym środkiem skłaniających do głębokich przemyśleń, wyższe dawki są halucynogenne. IMO lepszy od grzybów, które są... ciężkie. Najlepsza substancja psychodeliczna? 2-CB. Ale to nadal jest tylko moje zdanie XD
@nomysza6666: badtrip to calosciowo negatywne doswiadczenie, Ogolnie ja duzo rzeczy widzialem na kartonach, wraz z przedawkowaniem narkotykow u innej osoby. Ale poszedlem sobie dalej, zapomnialem i bylo fajnie.

Ogólnie nie polecam rapsów do kartona. Lepiej jakieś transiki:)