Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
Jestem kobietą, ale jakoś nie za bardzo lubię nią być. Nie widzę żadnych praktycznych zalet w byciu kobietą. Może to kwestia mego niskiego poczucia wartości, ale #!$%@? jest być płcią, która nie jest poważnie traktowana, jest wyśmiewana, do tego jest słabsza, ma okres i zawsze jest w ciąży.


#niepopularnaopinia #rozowepaski #oswiadczenie #logikarozowychpaskow #zalesie #psychologia i trochę #teczowepaski
  • 44
Nie widzę żadnych praktycznych zalet w byciu kobietą


@blablaelotrzydwazero:
ja widzę - niższy wiek emerytalny

no i nie widzę jakoś dyskryminacji i niepoważnego traktowania, owszem więcej kobiet wybierze studia np. pedagogikę a mniej matematykę, ale jak już trafi się dziewczyna z konkretnymi studiami to - przynajmniej tu gdzie ja pracuję - jej kandydatura będzie poważnie rozpatrzona i mam o nich jak najlepsze zdanie
Uważam, że zmiana płci jest wbrew naturze i jest okaleczaniem. Mówię to jako osoba, która nawet LGBT popiera i nie wnika w to, co ludzie sobie ucinają.

@blablaelotrzydwazero: Nikt nie mówi o zmianie płci, tylko o rozmowie z psychologiem. A czucie się źle ze swoją biologiczną płcią też jest częścią natury i twoja natura najlepiej to potwierdza.