Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
Jestem kobietą, ale jakoś nie za bardzo lubię nią być. Nie widzę żadnych praktycznych zalet w byciu kobietą. Może to kwestia mego niskiego poczucia wartości, ale c-----o jest być płcią, która nie jest poważnie traktowana, jest wyśmiewana, do tego jest słabsza, ma okres i zawsze jest w ciąży.


#niepopularnaopinia #rozowepaski #oswiadczenie #logikarozowychpaskow #zalesie #psychologia i trochę #teczowepaski
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@TenTypZez: No bo co tu jest do zaakceptowania? Owszem, jeśli się lubi siedzieć w domu i rodzić dzieci, to bycie kobieta jest nawet spoko, ale jak chce się porządną pracę dostać albo ją wykonać, to na dłuższą metę jest to niepraktyczne.
  • Odpowiedz
@blablaelotrzydwazero: Kazda plec ma wady i zalety. Niby jako facet twoje dokonania sa bardziej brane na serio bo raczej wiekszosc zalozy ze osiagnelas cos sama a z kobitkami to wiadomo "pewnie jej ktos pomagal". Czesto tez tak to wyglada ale bycie kobieta poza tym ze czyni cie slabsza fizycznie i teoretycznie bardziej rozchwiana emocjonalnie to ma tez w uuuj plusow.
  • Odpowiedz
@blablaelotrzydwazero:
Daleko nie pobiegniesz.
Nie wiem, przy tych wymiarach i wadze nadajesz się na meble, albo inne akcesoria dekoracyjne typu manekin.
Możesz też spróbować w cyrku, albo wkręcić się w spektakl z serii Hobbita.

Zaraz... to nie #
  • Odpowiedz
@blablaelotrzydwazero: w sumie nie dziwię się. Jeśli odstawić na bok kwestie estetyczne, to też nie widzę żadnych zalet bycia kobietą. Są słabsze, mają problemy z okresem, muszą uważać na ciążę. Bez rozpatrywania takich różnic "zewnętrznych", typu wiek emerytalny (zresztą są kraje gdzie jest równy), to ciężko mi znaleźć jakąś przewagę kobiet
  • Odpowiedz
w sumie nie dziwię się. Jeśli odstawić na bok kwestie estetyczne, to też nie widzę żadnych zalet bycia kobietą. Są słabsze, mają problemy z okresem, muszą uważać na ciążę. Bez rozpatrywania takich różnic "zewnętrznych", typu wiek emerytalny (zresztą są kraje gdzie jest równy), to ciężko mi znaleźć jakąś przewagę kobiet


@Helle: O tym właśnie mówię
  • Odpowiedz
@blablaelotrzydwazero: ale ja z kolei patrzę z męskiej perspektywy. Zauważyłem, że kobiety mające bardzo rozwinięte takie typowe kobiece cechy charakteru nie miały nigdy z tym problemów. Takie nie uznają nigdy za problem tego, że np. bez egzoszkieletu nie wycisną nigdy 120kg na klatę :D
  • Odpowiedz
@blablaelotrzydwazero:
Ej, ale pocieszę Cię, bo masz rację. Chciałem się tylko podrażnić, a teraz mam wyrzuty sumienia, bo przysmażyłem Cię jak za czasów bycia wrednym gówniarzem. :(

Myśląc w kategoriach trait'ów w RPG, niewielki wzrost to czasem zaleta. Możesz na ten przykład przemieszczać się względnie łatwo wszystkimi kanałami wentylacyjnymi, czy wyskillować stealth'a - łatwiej jest Ci znaleźć kryjówkę, czy też wtopić w tłum wycieczki szkolnej, kiedy uciekasz.

Co prawda wiążą się z tym pewne ograniczenia, ale na pewno przeszukując internet, natrafisz na jakieś midget forums, czy inne
  • Odpowiedz