Wpis z mikrobloga

Ujeżdża ktoś z Was Fendt'a 512?
To jeden z najlepiej sprzedających się modeli wśród używek i tak się zastanawiam...
Na początku miał być Renault 120.54/133.54, potem patrzyłem na Agrotrona ~120KM a teraz czytam i zastanawiam się o tym właśnie Fendziku.
Ogólnie potrzebny ciągnik do ciężkiej pracy (pług, talerzówka) w okolicy 120KM. 'Pieniążki" w granicach rozsądku jak za maszynę używaną z lat 95-00.

#rolnictwo #wies #traktorboners #maszynyboners #cokupic
tomy86 - Ujeżdża ktoś z Was Fendt'a 512? 
To jeden z najlepiej sprzedających się mod...

źródło: comment_15987783836RZ8r8eYiJPIXYhZAPUedO.jpg

Pobierz
  • 12
@tomy86: super ciągniki, tylko weź znajdź niezajeżdżonego. Kilka lat temu jak kupowaliśmy ciągnik to ja byłem nastawiony twardo na Vario 716, ale po miesiącach jeżdżenia i szukania wzięliśmy claasa aresa 826, czyli zwykła renowke. Miał to być ciągnik dla pracownika to mniejszy komfort nie był problemem, a robotę robił i robi do dziś bardzo dobrze. 80k za 185km, 10 letni ciągnik
@tomy86: Mirek skoro to jeden z najczęściej sprzedawanych uzywek to coś z nim jest nie tak... Kup sobie Zetora lub MTZa i będzie git i pamiętaj Niemiec sprzedaje jak kupuje nowe a Polak sprzedaje jak cos się mu p#erdoli
@PodlaskiRolnik: Podziekuje za zetora. Niewiele się zmieni po przejściu z 80tki. A nie szukam tylko większej mocy a i komfortu pracy.
Widziałem kilka Fendtow świeżo sprowadzonych wiec nie musi zaraz być wyklepany od Polaka.
@tomy86 znajomy kupił używkę ale już sprzedał albo źle trafił albo po prostu trudno znaleźć ciągnik w dobrym stanie. Po fendzie kupił case 5140 jego zdaniem bez prównania