Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#niepopularnaopinia

Moim zdaniem #prawojazdy powinno być wydawane na maks. 3, ewentualnie 5 lat. Potem egzamin od nowa.

Po 10 latach od egzaminu wszedłem dla jaj do auta siostry i nawet ruszyć nie umiałem xD. To jest niebywały skandal, że mogę legalnie jeździć, nie mając absolutnie żadnych umiejętności.

#motoryzacja #polskiedrogi

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f4b5ae26c849ff6cfff3396
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 61
Potem egzamin od nowa.

Po 10 latach od egzaminu wszedłem dla jaj do auta siostry i nawet ruszyć nie umiałem xD. To jest niebywały skandal, że mogę legalnie jeździć, nie mając absolutnie żadnych umiejętności.


@AnonimoweMirkoWyznania: bez sensu. Jak jesteś odpowiedzialny to wiesz, że nie umiesz jeździć, więc nie jeździsz. A jak chcesz zacząć, to najpierw się doszkolisz. Państwo nie musi Cię prowadzić za rączkę.
OP:

@AnonimoweMirkoWyznania: i jak ci się jeździło?

@musztym: nijak, zobaczyłem, że nawet ruszać nie umiem i dalej nie próbowałem. Niby to był parking, ale i tak stwarzalem zagrożenie, bo ktoś mógł wjechać w każdej chwili. Jak będę potrzebował, to pójdę do szkoły na jazdy doszkalające i tyle. Zdanie o konieczności częstych egzaminów podtrzymuję.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: sokytsinolop
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie powinno. Już i tak jest wydawane na 15 lat, a było bezterminowe. To, że ty nie potrafisz jeździć nie znaczy, że każdy inny też nie potrafi i musi iść na egzamin od nowa. Po prostu wystarczy wykazać się odpowiedzialnością i nie wsiadać do samochodu jak się nie potrafi jeździć, a nie być prowadzonym przez państwo za rączke. Poza tym jak sobie wyobrażasz to, że znowu poszedłbyś na egzamin jeśli