Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#niepopularnaopinia

Moim zdaniem #prawojazdy powinno być wydawane na maks. 3, ewentualnie 5 lat. Potem egzamin od nowa.

Po 10 latach od egzaminu wszedłem dla jaj do auta siostry i nawet ruszyć nie umiałem xD. To jest niebywały skandal, że mogę legalnie jeździć, nie mając absolutnie żadnych umiejętności.

#motoryzacja #polskiedrogi

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f4b5ae26c849ff6cfff3396
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 61
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania i w czym problem ruszyc? Wrzucasz bieg, puszczasz sprzeglo, dodajesz gazu i jedziesz. Większość osób opanowuje ta umiejętność w ciągu pierwszych 30 minut kursu praktycznego. Więc ty który już raz się nauczyłeś powinieneś sobie przypomnieć to w 5 minut.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: i dlatego, że ty nie użytkujący auta od 10 lat nie potrafisz nawet ruszyć ja mam co 5 lat męczyć się z debilami z wordów? xDD Człowieku ja robię po kilkaset km tygodniowo (a to i tak mało).
Znam parę osób, które nie jeździły po kilka/kilkanaście lat i NIKT z biegu nie wchodził do auta i nie jechał. Albo kupowali sobie godziny w szkółce albo umawiali się ze znajomym
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@AnonimoweMirkoWyznania: imho w poscie opa jest nutka prawdy. Takie kontrolne przetestowanie samego siebie. Mysle ze duzo osob starszych ktorzy ledwo widza i nie ogarniaja przestrzeni do okola siebie polegloby na tych testach. Taki mlody gniewny co troszke juz pojezdzil i uznaje sie za mistrza kierownicy zostalby troszeczke utemperowany. + odemnie
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: no to brawo brawo, a wiesz, że są osoby, które JEŻDŻĄ i po 10 latach nadal potrafią prowadzić? Sam egzamin to pic na wode przecież, padaka do robienia kasy. Prawko mam i jeżdżę od 5 lat, a pewnie teraz bym nie zdał z nawykami, które mi się wyrobiły

  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: zgadzam sie calkowicie. 5 lat maks i :
- egzamin ze zmian w przepisach - ilosc Januszy w ogole majacych w dupie zmiany przepisow jest niesamowita. Tekst ja robilem prawo jazdy 40 lat temu, nie bedziesz mnie gowniarzu uczyl. Ni odrozniajacych przejazdy dla rowerow od przejscia, nie ogarniajacych pierszenstwa, rond turbinowych czy jezdzacych pod prad poraza.
Oraz praktyczny na miescie - szczegolnie z parkowaniem, ustepowaniem pieszym czy rowerzystom oraz
  • Odpowiedz