Wpis z mikrobloga

@Tony76: Seriale Wiedźmin na netflix i Miecz prawdy. Filmy Opowieści z Narnii, Warcraft Początek, Eragon od biedy jeszcze możesz W imię króla, Solomon Kane: Pogromca zła, Czarownica. Reszta nie warta uwagi. Jeszcze możesz się skusić na Drakule Nieznana historia, Beowulfa i Hansela i Gretel. .
@Tony76: w takim razie dobrych fantasy szukaj w grach najlepiej rpg i strategiach fantasy. Niestety nic lepszego już nie znajdziesz. A jak znajdziesz to daj znać bo też jestem ciekawy. Może jakieś ruskie albo chińskie filmy XD
na początek polecam serie Warcraft bo fajna fabuła zblizona nieco do Władcy Pierścieni. A jak już ograłeś wszystkie gry, obejrzales wszystkie filmy i seriale to nic już się nie poradzi ;p BTW jest jeszcze serial Demony da Vinci też jest w sumie fantasy ;)
@djmarcin87: nie jestem graczem więc gry odpadają, okazjonalnie od czasu do czasu tylko w coś gram xd
Jeżeli ci się podobał ten serial miecz prawdy to kroniki Shannary jest bardzo podobny, nie jest jakiś wybitny ale na nudę się nada xd
@Tony76: serial to serial, ale za to jaka książka dobra. Co do gier wcale nie musisz w nie grać. Możesz obejrzeć polski gameplay na YT. ^^ Warto wybrać taki gdzie ytber jest ogarnięty i nie wydziwia tylko idzie do przodu z fabułą.
ja czekam az wymyślą wirtualną rzeczywistość, w której bedziesz mógł brać udział w historii jakiejś fabuły. Ale nie to co teraz jest tylko lepiej dopracowane. Będziesz mógł nawet pod kamien zajrzeć ;p