Wpis z mikrobloga

Kilka dni temu odebrałem wreszcie swój samochód () Honda Civic X Sport Plus 1.5MT. Fantastycznie, wszystko cacy, prowadzenie, dynamika, osiągi, komfort, wygląd. Może wykończenie w środku mogłoby być na wyższym poziomie, ale i tak jest bajka (ʘʘ)
#honda #civic #samochody #pokazauto i trochę #chwalesie
Majku_ - Kilka dni temu odebrałem wreszcie swój samochód (。◕‿‿◕。) Honda Civic X Sport...

źródło: comment_1598703932aZsMWy5qWf8jGFMeSP1Wi6.jpg

Pobierz
  • 139
@Majku_ Mirek, gratulacje, niech Ci służy i jaraj się na potęgę właśnie swoją Hondą, ale... Nie kusił Cię automat? Jako pierwszy parę lat temu kupiłem swój automat, a na chwilę obecną całą dużą rodzinę przekonałem do takiej samej decyzji.
Wygląda ślicznie bestia (σ ͜ʖσ)
w ogole spojrzałem w Twoje wpisy i większość z nich jest bardzo kąsliwa - wyglądasz na bardzo sfrustrowanego człowieka


@rawilson: ja nie zaglądam w Twoje wpisy, ale po tym jednym widzę, że jesteś bardzo znudzonym człowiekiem bo przeglądasz czyjeś wpisy i #!$%@? się, bo Ci się jedna wypowiedź nie spodobała xD
@Szczodry_Pazdzioch testowałem też automat, ale jednak wygrał manual :) kwestie osobiste, przyzwyczajenia i takie tam. Ale na tle innych automatów ten od hondy wypada bardzo fajnie.

@Branco_Amigo kwestia gustu :) fakt, wygląd jest "głośny", ale to jednak honda. Ma mieć to "coś"

@dyktanabol wygłuszenie przyzwoite. Dopiero przy ok 150 zaczyna być trochę za głośno, że zaczyna przeszkadzać to w rozmowie.

@VanDerPoor audi a3 w sedanie i auto z trochę innej bajki mianowicie
@Dzemzdzika nowy zafoliowany w katalogu stoi za 115k, ale zawsze idzie coś urwać, a to że na placu stoi od miesięcy, a to że coś tam :)

@Radosny001 type-r chyba jednak przegięty jeśli chodzi o wygląd i stylistkę ( ͡º ͜ʖ͡º)

@grzech_u kolor jest mega, na żywo wygląda jeszcze lepiej, ale felgi bardziej podobały mi się przedliftowe :)
@karoleq138 Kurczę, wiesz co? Wsiadłem do środka i od razu poczułem, że to nie to ¯_(ツ)_/¯
Czułem się jakiś przytłoczony i wciśnięty w kokpit, brakowało mi przestrzeni. Nie wiem, czy to kwestia wzrostu (183cm), czy przyzwyczajeń, ale brakowało mi przestronności wnętrza, zwłaszcza za kierownicą. Chociaż muszę przyznać, że w kwestii wykończenia wnętrza audi wygrywa z hondą bez dyskusji
@furcio też wziąłem w leasing, ale to po prostu najlepszy sposób nabycia samochodu, jeśli chodzi o polskie ceny i realia, gdy prowadzisz własną działalność.
@Majku_: przypomnisz sobie jak użyjesz tych przycisków może z 2 razy do roku ( ͡ ͜ʖ ͡) wsiadasz do samochodu, ustawiasz temperaturę i elo, nic się nie bawisz a radio obslugujesz z kierownicy o ile w ogóle bo telefon podepniesz
@Euphor nie jest takie dolujace :) i nuda? Nuda to jest w skodzie czy toyocie ( ͡º ͜ʖ͡º)

@rsk91 cały czas używam ( ͡º ͜ʖ͡º) znacznie łatwiej jest sciszyc np muzykę pokrętłem niż klikać przyciskami. Lubię fizyczne przyciski :)