Wpis z mikrobloga

@Nefth: Platforma, Kukiz i PSL mają bardziej liberalne podejście. Tylko kluczowe - napisać program to jedno, a wprowadzić w życie to drugie, nie każdy program przecież da się wprowadzić w naszych warunkach od razu. Polityka kolejnego rządu siłą rzeczy jest kontynuacją starej i zanim zaczną robić coś swojego, muszą najpierw domknąć tematy rozpoczęte przez poprzedników, co czasem trwa wiele lat. Do tego dochodzą inne ograniczenia, np. umowy międzynarodowe. To jest pewien
@Volki: Ale o co Ci znowu chodzi? Program Platformy, Kukiza, czy PSL mam Ci podlinkować? Wątpisz w to, że oni reprezentują liberalny obóz w stosunku do solidarystycznego PiSu i np. Narodowców, czy o co chodzi? Polityka jest szeroka, świat się nie kończy na jednej partii, której jesteś fanatykiem, są różne wizje Polski. Ja nienawidzę wyżej wspomnianych partii, ale nie odbieram im faktu posiadania programu, za to Ty chyba już masz problem
@ziemba1: Z ciekawości wszedłem na Twój profil żeby zobaczyć Twój poziom merytoryczny ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do prawdy taki zarzut wygląda groteskowo z ust osoby, której aktywność skupia się na wyzywaniu LGBT, Margot, walki z moderacją, "lewactwem", hejtowaniem "mu*zynów" z USA, Antifą, ad personam względem innych użytkowników i ani jednego merytorycznego komentarza z zabraniem stanowiska w kulturalny sposób - jak nakręcony/opłacony. Ale to ja "zły" ;p
@GoddamnElectric:

Platforma, Kukiz i PSL mają bardziej liberalne podejście.

XDD W #!$%@? dlatego PO-PSL podwyższało 21 razy podatki za czasów swoich 8 letnich rządów ( ͡° ͜ʖ ͡°) A Tusk 2007 grzmiał, że jego rząd przyjmie kierunek obniżania podatków jak nikt inny xd
@GoddamnElectric: zobacz swój profil i też wszystko jasne :)
A najwięksi rasisci to są w lewicy. W sumie czemu słowo murzyn w cenzurze? Przecież nie jest to negatywne/nacechowane słowo choć lewica próbuje to zrobić. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Nefth: ale zobacz wyliczenia finansowe programu konfederacji jak gigantyczne deficyty będą nim spowodowane. Ich jedyny pomysł na cięcie wydatków to ograniczenie biurokracji, które w niewielkim stopniu poprawi sytuację.
@SharpEdges: Ale przecież ja dokładnie o tym wspomniałem :D Tusk nie zrealizował swojego programu, ponieważ on był niemożliwy w realizacji i niedostosowany do realiów, w których mu rządzić. W ogóle w Polsce jest tendencja do oceniania przez pryzmat "wyższe-niższe" podatki, ale przecież wysokość podatków nie jest zależna od widzimisię włodarzy, ale też sytuacji gospodarczej, koniunktury, podobnie zresztą jak wiek emerytalny itp. To nie jest tak, że cyk i podatki niższe o
@Nefth: A może wrócimy do programów partii, bo tego dotyczy wpis? :) Kulturalnie o coś zapytałeś, kulturalnie odpowiedziałem i to nawet starając się nie odnosić do Twojej partii, by nie wzbudzać negatywnych emocji, ale i tak źle widzę. Ani razu też nie odniosłem się do polityki lewicowej, bo komentuję programy polskich liberalnych partii i podsumowuję rządy PO, ale pomimo, że sam pewnie nie przepadasz za PO i tak większym problemem niż