Wpis z mikrobloga

@GruncleStan: Niby dlaczego miałbym starać się zmieniac Twoje zdanie? Napisałeś najbardziej oczywistą rzecz na świecie.

Dodałbym jeszcze, że to w większości prymitywne, nietolerancyjne jednostki o bardzo małym ilorazie inteligencji.
  • Odpowiedz
@1marcin1: cięcie kosztów i obniżka podatków. Więcej pieniędzy, więcej obrotu - mimo mniejszych podatków wpływy mogą być większe, a my po prostu bogatsi. Ale cóż, każdy zwiększa podatki i chce kupowac głosy za socjale. Praktycznie każda partia miała swoją szansę i było jak było.
  • Odpowiedz
@Nefth: W teorii pięknie to brzmi ale widziałem wyliczenia ekonomisty, który brał te wszystkie czynniki pod uwagę, nawet optymistycznie szacował ale i tak wychodził deficyt 80mld zł rocznie. Nie widzisz tego, że od lat powtarzają w kółko to samo i nigdy nie przedstawili kompleksowych wyliczeń i planu działania? Jak jeszcze nie mieli subwencji to myślałem, że dlatego bo nie mają pieniędzy na ekspertów. Ale oni po prostu mają w------e na
  • Odpowiedz
Myślę, że lepsze to niż socjale itp. ja nie mówię, że od razu niwelować wszystko, ale stopniowo i sprawdzać co się dzieje, potem kolejne podatki obniżki itp. lepsze to niż ciągle podnoszenie podatków i socjal.
  • Odpowiedz