Wpis z mikrobloga

@Macieeeej: ej serio, to twoja impreza, może być wódka ziemniaczana :D poszedłbym w takim razie w palace albo luksusową z białą etykietą (bardzo byłem uprzedzony do luksusowej, ale spróbowałem z pół roku temu i jest naprawdę spoko)
@Macieeeej: U mnie był Palace, większość gości (no i ja do degustacji też) spotkała się z nim pierwszy raz i każdy zachwalał, a jednym tak podpasował, że zamówili go na własne wesele. U nich też nie zawiódł ( ͡° ͜ʖ ͡°) a cenowo stoi mega dobrze, z ziemniaczanych chyba najlepiej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Macieeeej: u nas był Słowacki. Polecam gorąco, ładna butelka, spoko cena i dobrze wchodzi. Jak pojechałem do hurtowni po wódkę, to chciałem Bociana, ale nie mieli tylu kartonów na już, więc polecili mi Słowackiego i dali spróbować. Powiem tak, wchodzi na ciepło bez popijania, a jak jest zimniutka, to, cytując klasyka, jakby Pan Jezusek bosą stópką po gardle przeszedł.
@Macieeeej: u mnie był Stock i był spoko, ale wziąłem go między innymi dlatego, że trafiłem na okazję. Wziąłbym Stocka, Wyborową albo Stumbrasa.
Bocian jest przehajpowany, a Żubrówkę traktuję jako żart z Twojej strony, bo to najgorszy ściek xD