Wpis z mikrobloga

@Flypho: Ale masz ból dupy gościu. RS6 to czyste złoto, samochód do wszystkiego. Pojedziesz do sklepu, na wakacje pełną rodziną (w bagażniku od biedy można spać bo jest tyle miejsca) a potem pojedziesz na tor albo na Stelvio Pass czy Furkę Pass żeby pobawić się za trzech.

I nie, nie wszyscy ludzie kupują drogie auta „bo są snobami”. Kupują je, bo kochają motoryzację, bo lubią czerpać radość z jazdy, której to
@pansterydziasz: Zdecydowanie wystarczająco. Imo RS6 to najlepsze auto na daily. Do tego jakaś fajna 911 993 C2S i mój garaż marzeń byłby kompletny.

No i dzięki, po prostu piszę jak myślę. Motoryzacja i samochody to coś co kocham i nie postrzegam ich jako czegoś, co trzeba mieć by się przed kimś chwalić (bo po co XD). Gdybym żył na bezludnej wyspie z dobrymi górami, to również chciałbym jeździć tam dobrymi autami,
Skoro tak ci wygodniej to tak sobie to tłumacz ale nie masz racji. Smutne masz życie człowieczku ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@NZXD:
Ale dlaczego? Fajne mam życie. Zwracam tylko uwagę, że w miejskim korku stoi się tak samo długo w RS6 i w starym zardzewiałym fiacie, a ty już się chcesz zesrać xD.

I nie, nie wszyscy ludzie kupują drogie auta „bo są snobami”. Kupują je, bo
@Flypho: czemu mam tłumaczyć coś ignorantowi? Ty i tak zapewne nie zrozumiesz, ja się tylko #!$%@?ę i tak będzie finał. ¯\_(ツ)_/¯ Tak jak ludzie pisali, to jest auto dla pasjonatów.

Zwracam tylko uwagę, że w miejskim korku stoi się tak samo długo w RS6 i w starym zardzewiałym fiacie, a ty już się chcesz zesrać xD.

Bo ludzie jeżdżą tylko i wyłącznie po zatłoczonych centrach miast. Każdorazowy wyjazd poza miasto przecież
Bo ludzie jeżdżą tylko i wyłącznie po zatłoczonych centrach miast. Każdorazowy wyjazd poza miasto przecież wymaga licencji, podpisu komendanta oraz aprobaty papieża.


@huudyy:
Starym fiatem rozpędzisz się na autostradzie bez problemu do 140. Właściwie to prawie każdym samochodem rozpędzisz się do takiej prędkości.