Wpis z mikrobloga

#!$%@? typ wstawił randomowe zdjęcie a ci się rozpisują nt. opłacalności takiego auta xddd. Wątki o samochodach nigdy nie przestaną mnie bawić
  • Odpowiedz
kupiłem Dacię Duster bo mnie nie stać na nic lepszego - tak to robią normalni ludzie


@Flypho w jednym poście sam sobie przeczysz bo wynika z tego że jakby Cię było stać to kupiłbyś coś lepszego niż Dacie Duster. xd
  • Odpowiedz
@Flypho: To taka trochę pusta dyskusja, nie uważasz? Zawsze z potrzebami możemy zejść niżej. Po co w ogóle wydawać pieniądze skoro na nogach też się da gdzieś dojść, mieszkać można w lepiance z gówna, a żywić się tym co znajdziesz w lesie. Jeśli komuś taki tryb życia odpowiada to proszę bardzo, ale jeśli kogoś stać na większe wygody to dlaczego miałby sobie na nie nie pozwolić?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@robsosl: RS6 to jest kocur. Ten kolor też ewentualnie niebieski. Szkoda tylko, że stoi pod brzydkim blokiem. I tylko do tego bym się przyczepił brak ładnego domu i garażu.
  • Odpowiedz
@Flypho: @Flypho: A kto wyznacza granicę, w którym miejscu zaczyna się rzeczony przez Ciebie snobizm? Dlaczego 2 stówy, a nie 1? O tym właśnie mówię, dla każdego granica jest gdzie indziej, więc dla niektórych samochód z 100k może być snobistyczny. I właśnie dlatego tą dyskusję nazwałem pustą.
  • Odpowiedz
- kupiłem Dacię Duster bo mnie nie stać na nic lepszego - tak to robią normalni ludzie

- kupiłem Audi RS6, zeby pokazac innym jaki jestem zamożny - oo nie, przez gardło nie przejdzie xD


@Flypho: No tak, nie można kupić nic lepszego bo jest się snobem, za to jak kogoś ledwo stać na Dusterka to jest spoko i on jest NORMALNY xD Po co zatem ten Duster? Za 10k
  • Odpowiedz
@Flypho oj boli dupka zawistnego polaczka, że kogoś stać i sobie kupuje taki samochód jaki mu się podoba, a ty pewnie dalej autobusem bez prawka biedaku XDDDD
  • Odpowiedz
@Volter23:
To już każdy sam musi sobie odpowiedzieć. Jak widzisz najczęstszym argumentem odbierającym mój zarzut jest „ale ty jesteś głupi” xD. Ja bym chciał się mylić ale mam do czynienia z prostakami którzy nie potrafią odpowiedzieć czemu wydają na coś pieniądze. Co lepszego mam o was myśleć?
  • Odpowiedz