Wpis z mikrobloga

Bardzo źle się czuję, mam stan brzucha wskazujący na wyrostek lub zapalenie jakiegos narządu po prawej stronie jamy brzusznej, goraczka, dreszcze, szczękanie zębami, bóle stawów, skąpomocz. Chciałabym udac się na SOR po pomoc, diagnozę i leczenie gdyż czuje, że w przeciwnym razie mogę umrzeć. Teraz pytanie: czy na SORach udzielają pomocy bezwarunkowo czy to zależy od wyniku testu na covid? Jeśli mam korone to mi nie zoperują wyrostka lub pęcherzyka czy czegoś tam, co mnie tak boli? #sor #sluzbazdrowia #poz #medycyna #lekarz #kiciochpyta #covid19 #koronawirus #zdrowie #szpital #chirurgia #ratownikmedyczny #ratownictwo
  • 36
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dwie_plaze: daj znać jak to wyglądało na sorze. Z doświadczenia powiem, że lepiej w takich sytuacjach wzywac karetkę, na sorze pewnie każą ci czekać w kolejce. Ale chciałbym się mylić.
  • Odpowiedz
@Earntofly: prawda, że szokujące do tej pory nie mogą się otrząsnąć, rysa na psychice do końca życia chyba zostanie. Podobnie było ze świętym Mikołajem jak tylko dowiedziałem sie co i jak, tylko nie mów nikomu. OK?
  • Odpowiedz
Pobrano mocz, krew i wykonano USG, EKG. Nie ma nikogo poza mną, nie czekałam na obsłużenie wcale, no może 3 minuty. Teraz czekam w poczekalni na wyniki. Boli mnie mostek i bok brzucha ale chyba lekarze nie widzą jak dotad nic niepokojącego po jego obmacaniu. Dam znać, co dalej.
@Joxek @LewPodkarpacia @karmelkowa @Argajl @Phaeote dziękuję za zainteresowanie
  • Odpowiedz
@Krupier: wszystko poszło szybko, wykluczyli płyn w otrzewnej czy stan zapalny (crp), szybko mnie wystawili za drzwi. Po mnie przyszedł jeden facet z uczuciem ciała obcego w oku, poza nami pustki. Nie wykonywano żadnych testów (był tylko wywiad: pytanie czy widziałam sie z kims chorym na covid19 oraz czy moja choroba to duszność lub kaszel). Wrocilam do mieszkania, nadal boli mnie brzuch. Postanowiłam poza pojsciem do mojej lekarki pierwszego kontaktu,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dwie_plaze: ja kiedyś miałem 3 lata pod rząd, zawsze na przełomie lipca i sierpnia objawy podobne do zapalenia wyrostka z tego raz na tyle poważnie że byłem w szpitalu. Lekarz też to widział jako wyrostek mimo to na usg nic, we krwi lekko podwyższone leukocyty, ale zawsze mam w tej górnej granicy. Przechodziło mi po kilku dniach.
  • Odpowiedz