Wpis z mikrobloga

Bardzo źle się czuję, mam stan brzucha wskazujący na wyrostek lub zapalenie jakiegos narządu po prawej stronie jamy brzusznej, goraczka, dreszcze, szczękanie zębami, bóle stawów, skąpomocz. Chciałabym udac się na SOR po pomoc, diagnozę i leczenie gdyż czuje, że w przeciwnym razie mogę umrzeć. Teraz pytanie: czy na SORach udzielają pomocy bezwarunkowo czy to zależy od wyniku testu na covid? Jeśli mam korone to mi nie zoperują wyrostka lub pęcherzyka czy czegoś tam, co mnie tak boli? #sor #sluzbazdrowia #poz #medycyna #lekarz #kiciochpyta #covid19 #koronawirus #zdrowie #szpital #chirurgia #ratownikmedyczny #ratownictwo
  • 36
  • Odpowiedz
@dwie_plaze: zależy pewnie od szpitala, ale powinni rozpocząć procedurę pobrania wymazu i zlecić testy i ocenić, czy mają czas oczekiwać na wyniki, czy muszę reagować już teraz

Znam osobę, która wylądowała w szpitalu z infekcją i zajęli się nie czekając na wyniki korony
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Hohaj: skoro jest w stanie napisać posta to śmiało może wezwać taksówkę, albo poprosić kogoś żeby ją zawiózł. Może zostawmy karetki dla tych co ich naprawdę potrzebują, są po wypadkach, nieprzytomni itd.
  • Odpowiedz
@redarmy: mam już opuchnięte pod żebrami, kolkę z boku w talii oraz szczypanie na środku brzucha, do tego zaczęło mnie kłuc i szczypac blisko pachwiny (wpada w noge) jak wyrostek. Jedzenia nie trawię, woń stolca jest wyraźnie fermentacyjna, mam uczucie podtopienia i przewodnienia, żyły mi wyszłyna wierzch. W nocy miałam dreszcze a rano w kapieli tj. pod prysznicem mialam mroczki- czarne plamy przemykały mi przed oczami. Nie moge teraz ryzykować
  • Odpowiedz
@dwie_plaze: ciśnij na SOR czy cokolwiek. Moją różową kiedyś tak brzuch bolał sakramencko, bo wyrostek, ale okazało się, że pękł jej jajnik. Od razu wysłali ją na operację. Gdyby zwlekała trochę dłużej, to prawdopodobnie by nie przeżyła.
  • Odpowiedz