Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 227
Przypomniała mi się ta motywacja Asystenta Omonii przy Łazienkowskiej... z Legią, co co wiesz Berg wyszedł gdzieś do ubikacji na 15 minut, tam Radovica spotkał w korytarzu i pozostał poza szatnią. No i chłopaki później opowiadają że Asystent rozpisał Legie i mówi: "Panowie... Legia..." - mówi - "Co ja Wam powiem... Mistrz Polski... Boruc - doświadczenie, fenomenalna gra, prowadzenie piłki" - mówi - "...Prawa obrona... Karbownik, no co Wam będę mówił... to jest, to jest" - mówi - "Panowie, to jest maszyna, to jest gościu, technika." - mówi - "Środek obrony..." - tam wtedy był Lewczuk - "Lewczuk oczywiście Lewczuk rozegranie, Jędrzejczyk skała" - mówi - "Vitor nawet do niego nie skacz bo nie ma, nie ma sensu. Lewa obrona, Mladenović, no przecież to jest" - mówi - "TGV jak on się rozpędzi to jedzie linia-linia" - mówi - "Z dorzutką" - mówi - "Luquinhas? No panowie no co ja Wam no, no no nie ma, nie ma co podchodzić na dwa metry bo to jest ośmieszenie, z kanałem, przejście zewniakiem" - i tak mówi - "No z przodu... Pekhart?" - mówi - "Pekhart to nawet w ogóle nie próbujcie wychodzić łapać na spalonego bo nie ma szans." I tak siedzą, wiesz, przybici, ja mówie no dobra za chwilę trzeba wyjść. Wszedł Henning, do szatni, popatrzył na tablicę... i mówi - "Panowie, Legia... to jest przeszłość..."

#legia #mecz #borek #kanalsportowy #pilkanozna #kanalbekowy
Pobierz
źródło: comment_1598474460DfW6rO2OSLhPi1on4xttyt.jpg
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 49
@niewiemjakiwybrac:
Czasami patrzysz na jednego czy drugiego zawodnika - Luquinhas, Pekhart to tamto siamto. Zastanawiasz się: Ty ten chłopak nie jest taki słaby, żeby grać w Polsce. A własnie może jest taki słaby tu? Może jest taki słaby tu? Może dlatego Mladenović po fajnym wejściu do Lechii on potem ginie, bo nie ma tego i przychodzi trudniejszy moment zespołu i się okazuje, że tu nie ma w ogóle trzech, czterech zawodników,
Pobierz
źródło: comment_15984749407kMBP40a8qjpyWJdbSnAv5.jpg