Wpis z mikrobloga

@all_my_friends_are_dead: ja za dzieciaka pomyliłem numery. Myślałem ze dzwoniłem do ojca a odebrał inny koleś. Byłem dzieciakiem to nie ogarnalem i krótka rozmowa była z typem
- tak słucham?
- tato, o której będziesz?
- kto mówi?
- No twój syn tato, o której będziesz?
- ja nie mam syna
- ja jestem twoim synem
Typ zaczynza się pruć i zrozumiałem, ze to nie ojciec xD
Szybko się rozlaczylem, po jakimś
@all_my_friends_are_dead: Kumpel kiedyś ustawił się ze mną przez telefon. Zadzwonił z nieznanego mi numeru, ale ciągle tak robił i nosił taki numer przy sobie. Po jakimś czasie na umówione spotkanie się spoźnia więc dzwonię do niego, a pech chciał, że ma ksywę od swojego nazwiska (dajmy na to anon):
- Halo
- No siema, gdzie jesteś?
- W domu.
- Jak to #!$%@? w domu?
- No w domu.
- #!$%@?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 31
@all_my_friends_are_dead: ja kiedys pisalem ma randomowe numery sms o tresci: "jestem w ciazy"

@SmileJotPeGie: ja tak napisałem po wigilijnej wieczerzy. Oddzwoniła babka która przeczytała smsa na telefonie swojego męża. Jak zobaczyłem że ktoś dzwoni to w panice oddałem telefon mojej mamie. Wyszła z tego perfekcyjnie, bo powiedziała że masz jest w delegacji i że się starają długo o dziecko i to prezent na święta. Babka aż gratulowała. A mama nie
Ja kiedyś miałem tak że co rok, dostawałem sms z życzeniami na święta albo inne smsy od Anety I Piotra . Ich imiona jak ich dzieci się zgadzały z imionami moich znajomych ale "zaświeciła mi się lampa" kiedy napisali sms że ich córka ma już dwa latka a wiedziałem że powinna być już starsza ( _)