Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko150
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

836

Koniec stref czystego transportu we Francji!

Koniec stref czystego transportu we Francji!

Francuski rząd definitywnie zabronił tworzenia nowych stref LEZ.

typ53B
typ53B
z
pch24.pl
dodany: 17 godz. i 52 min temu
  • #
    francja
  • #
    sct
  • #
    sctkrakow
  • #
    motoryzacja
  • #
    europa
  • #
    polityka
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komentarze (85)

najlepsze

bidzej
bidzej
17 godz. i 7 min temu via Wykop
  • 356
p0lskim p0litykom w ogóle to nie przeszkadza. SCT to kolejny powtórzony głupio po zachodzie błąd, bez jakiegokolwiek zastanowienia, byle zmałpować.
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Lardor
Lardor
16 godz. i 35 min temu via Android
  • 181
@bidzej: my jesteśmy 5 lat za Niemcami, oni z SCT też rezygnują a u nas dopiero się wprowadza. Tylko znając i życie kartonowe państwo zostawi SCT by dalej trzymać za twarz obywatela i karać na każdym kroku
  • Odpowiedz
fiaslnfilrangve
fiaslnfilrangve
fiaslnfilrangve
15 godz. i 21 min temu via Wykop
  • 66
p0lskim p0litykom w ogóle to nie przeszkadza


@bidzej: jakoś politycy z Katowic mogli podejść racjonalnie do tego. To politycy z innych miast lubią dzielić polaków na gorszych i lepszych
  • Odpowiedz
ArmandoFelonso
ArmandoFelonso
14 godz. i 38 min temu via Wykop
  • 38
To jest taka sama prawda, jak Safe 0% albo nowa kwota wolna. To pomysł i póki co nic nie zostało wprowadzone. A La Dépêche to regionalny dziennik, więc taki nasz odpowiednik Głosu Wielkopolskiego.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

StaryPierdziel
StaryPierdziel
10 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 13
@ArmandoFelonso: Z tego co widzę to ustawa została zaakceptowana przez Zgromadzenie Narodowe 14 kwietnia 2026, a przez Senat 15 kwietnia. Więc sprawa raczej przesądzona chyba tylko francuski Trybunał Konstytucyjny może to zablokować. No chyba że zapisy w tej ustawie są nieprecyzyjne.
https://www.assemblee-nationale.fr/dyn/17/dossiers/DLR5L16N49868
  • Odpowiedz
misiozaur
misiozaur
14 godz. i 35 min temu via Wykop
  • 15
Nam niestety nie pozwola na taki ruch. Kaza nam kupowac swoje nowe samochody, zeby ratowac swoj przemysl kosztem kolonii
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

pra_bart
pra_bart
pra_bart
13 godz. i 33 min temu via Wykop
  • 13
Żenująca manipulacja + komentujący debile którzy przyklaskują czemuś czego nie przeczytali = wykop 2026
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

StaryPierdziel
StaryPierdziel
10 godz. i 30 min temu via Wykop
  • 6
@pra_bart: Na czym polega ta manipulacja?
  • Odpowiedz
tullion
tullion
3 godz. i 23 min temu via Wykop
  • 2
@Vixay: w większości miast wprowadzono sct w zeszłym roku, i to w większości na euro 1. Więc nie wiem czy sct spełniło tam swoje zadanie.

Ustawa ma na celu zwiększenie konkurencyjności gospodarki. We Francji było to poruszane wielokrotnie, że wprowadzenie sct w mniejszych miastach spowoduje wzrost cen za usługi np. Budowlane i wykluczy wiele firm i podniesie ceny ze względu na koszty zakupu samochodów dostawczych i specjalistycznych
  • Odpowiedz
PustynnyDuch
PustynnyDuch
12 godz. i 13 min temu via Android
  • 12
A u nas debile będą wprowadzać tak jak i system kaucyjny który Niemcy wprowadzali 30 lat temu
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

od-bana-do-bana
od-bana-do-bana
od-bana-do-bana
14 godz. i 36 min temu via Wykop
  • 12
Tymczasem w pewnym kraju nad Wisłą nadal faszystowskie zapędy lokalnych decydentów
od-bana-do-bana - Tymczasem w pewnym kraju nad Wisłą nadal faszystowskie zapędy lokal...

źródło: faszyzm0ea20ff264b0c089d95283971f62748185e0bac1f39361341b3c6e

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

jednorazowka
jednorazowka
11 godz. i 38 min temu via Wykop
  • 2
W Polsce Duda podpisał pisowską ustawę o SCT i Tuskową nowelizację tej ustawy, dyskryminującej biedniejszych Polaków.
jednorazowka - W Polsce Duda podpisał pisowską ustawę o SCT i Tuskową nowelizację tej...

źródło: 837c89858c3322d0b098c55286e2004195d54f8049ffc623ecc4c82c429563c6

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mrbarry
mrbarry
11 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 5
@jednorazowka: a ten wypuścił ten bubel z Sejmu
mrbarry - @jednorazowka: a ten wypuścił ten bubel z Sejmu

źródło: DSC_9978

Pobierz
  • Odpowiedz
mrbarry
mrbarry
11 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 19
@jednorazowka: a ten wprowadził bubel SCT w Krakowie.

PiS=PO
mrbarry - @jednorazowka: a ten wprowadził bubel SCT w Krakowie.

PiS=PO

źródło: TC6k9kpTURBXy81YWMzY2VlZjJiYTRiMzg5NDBlMzI0YTFjMmFlNTYxNy5wbmeSlQMATs0DrM0CEJUCzQOsAMLD3gADoTAFoTEBoTPD

Pobierz
  • Odpowiedz
Mariusz30
Mariusz30
12 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 2
Kiedy to samo zrobią polscy parlamentarzyści?

Nie zrobia. SCT to potencjalne zrodlo dochodow dla jednostek lokalnych. Nikomu nie jest to na reke, a ludzmi w Polsce, szczegolnie tymi mniej zamoznymi nikt sie nie primetime. No chyba ze mozna im pincset zloty dac zrabowanych wczesniej w naleznych podatkach i oczekiwac glosu w zamian.

Za bardzo bym sie nie ekscytowal bo moze nie bedzie choru ale bedzie za to balet. Moze nie byc stref
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

eko-port-karnowski
eko-port-karnowski
eko-port-karnowski
2 godz. i 16 min temu via Wykop
  • 1
Nadgorliwość polskich polityków i urzędników gorsza od faszyzmu!

Ja mam takie wrażenie że politycy w Polsce właśnie tak postępują, oni sami wychodzą z propozycją do UE i KE w jaki sposób i jak bardzo mogą upokorzyć Polski Naród, tak jakby sprawiało im to przyjemność, dosłownie to już jest jakaś rywalizacja, maraton, chyba od czasów PRL-u dużo się nie zmieniło, wtedy też politycy i urzędnicy ścigali się w tym jak mogą sponiewierać Polaków,
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Hellicon
Hellicon
4 godz. i 14 min temu via Wykop
  • 1
Bo to polak robak ma kupować na siłę nowe niemieckie auta żeby wjechać do centrum swojego miasta.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

Hity

tygodnia

Czy "naukowczyni" Kornelia Wieczorek próbuje uciszyć krytyków?
Czy "naukowczyni" Kornelia Wieczorek próbuje uciszyć krytyków?
3336
Tor Poznań zamknięty dla wyścigowej rywalizacji! Jedyny taki obiekt w Polsce
Tor Poznań zamknięty dla wyścigowej rywalizacji! Jedyny taki obiekt w Polsce
3178
Dziś mija 54 rocznica podjęcia decyzji o budowie elektrowni atomowej
Dziś mija 54 rocznica podjęcia decyzji o budowie elektrowni atomowej
3131
InPost przesczepia patologiczny zwyczaj dawania napiwków do Polski
InPost przesczepia patologiczny zwyczaj dawania napiwków do Polski
2942
Karol Nawrocki odznaczył 17-letnią "naukowczynię" Kornelię Wieczorek
Karol Nawrocki odznaczył 17-letnią "naukowczynię" Kornelię Wieczorek
2827
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #paryz
  • #zamachwparyzu
  • #zamach
  • #europa
  • #islam
  • #heheszki
  • #niemcy
  • #polska
  • #terroryzm
  • #ciekawostki
  • #historia
  • #usa
  • #4konserwy
  • #paryz2024
  • #wydarzenia

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking