Wpis z mikrobloga

jade za chwile trase 200km, nigdy jeszcze tak daleko na raz nie jechalem. co myslicie warto zabrać ze soba? mam jajka kanapki #samochody
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@stary_grat: 200km to spoko odległość dzisiaj przy tej pogodzie, nie ma silnego wiatru. Więc spokojnie w 8-10h machniesz.
W połowie drogi zrób sobie przerwę na posiłek i rozprostowanie kości.
Jeśli nie masz podjazdów po drodze, to na pierwsze 100 powinna wystarczyć woda z cukrem + ew. jakieś żelki żeby zapchać żołądek. Po 100 coś sobie dokupisz konkretniejszego.
Pamiętaj żeby zabrać naładowany telefon i power bank.
  • Odpowiedz
@stary_grat: jajka na twardo, słoik ogórków, worek pestek słonecznika, kompot w butelce.

Do tego nie zapomnij o aucie, bo tu będzie prawdziwe wyzwanie. Weź ze sobą komplet opon na zmianę, pasek rozrządu, świece, bańkę oleju, oczywiście narzędzia. A i stare gazety, gazety koniecznie, jak dobrze wiemy, naprawy auta robi się na gazecie.
  • Odpowiedz