Wpis z mikrobloga

@Codein: Myślałem że tylko Lewandowski zdobył potrójną koronę, ona też tylko jej osiągnięcie to danie dupy 3 chłopom na imprezie. Ciekawy czy Alabastrowy Lisek(o ile nie jest trollem) też by mówił o Girl Power gdyby jego dziewczyna oddała się trójce facetów. Widać też różnicę Man Power, okazuje się poprzez osiągnięcia, przełamywanie barier w sporcie, odkrycia naukowe czy bardziej przyziemne sukcesy zawodowe, Girl Power polega na daniu dupy na disco/wrzucenie gołego zdjęcia.
@daniel700: no i jak każda będzie rozwiązła... to ? coś w tym złego?
Ja bardzo lubię rowiązłe dziewczyny. I to jak mają wyje*ane na jakichś kretynów którzy je za to krytykują.
Mają sobie odmówić fajnego seksu, bo co ludzie powiedzą? A co mają powiedzieć, niech się każdy zajmuje
swoim życiem. A fajny seks - to fajny seks, coś zdecydowanie bardziej pozytywnego niż obgadywanie życia innych.
@Wzgardzony: co? nie patrzeć, tylko pukać...
Tylko widzisz - łatwo przyszło, łatwo poszlo. Nie przejmuję się szczególnie tym że laska z którą spałem sypia z innym, albo że laska z którą się prześpię - przespała się też z innymi.
I niesamowicie mnie fascynuje jak bardzo musisz być niepewny siebie, że ci to przeszkadza.
co XD przeciez to dwie rozne rzeczy xd nigdzie nie jest napisane, ze OPka jest zajeta, wiec dlaczego ten koles ma sobie wyobrazac, ze jego dziewczyna na imprezie go zdradza? XD co xd


@Parapapamango: a nawet jak jest zajęta, to co? Jej ciało jej decyzja, a domaganie się wyłączności seksualnej to patriarchat i faszyzm ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Skoro od seksu z innymi człowiek nie traci na