Wpis z mikrobloga

Obejrzałem sobie kilka filmików tego gamonia. Już się nie dziwie, że robi furorę na Wykopie, poziom hipokryzji i #!$%@? zachowany w 100% a wykopki lubią takie coś.

Generalnie koleś nawet nie jest brzydki, zwyczajnie mocno przeciętny. Jakby nie miał mega #!$%@?, piskliwo-skrzeczącego głosu, to prawie jakiś normik, ale jego poglądy to wielkie xDDDDDDD

Sam ma ochotę na płodne Julki, które jednak nie chcą, jak to on mówi, "dać dupy" - na co się żali w prawie każdym odcinku, ale sam nie bardzo ma ochotę być z jakąś brzydką dziewczyną - marzy mu się taka z najwyższej półki.

Przecież nawet jakby mu sie trafiła jakas ładna dziewczyna, która ma poukładane w głowie, to jak obejrzy jego filmiki to ucieknie gdzie pieprz rośnie. Mizoginia, rasizm, seksizm i wiele innych toksycznych poglądów. Oglądając jego filmy, odnosze wrażenie, że jedynym celem jego życia jest seks z ładnymi kobietami, on o niczym innym nie myśli tylko o seksie. Życia wspólne z kobietą to nie jest dla niego wspieranie się, zrozumienie, rozmowy, wspólne wyjazdy i wypoczynek, ale tylko i wyłącznie seks, seks, seks. Ilość bardzo wulgarnych tekstów o "#!$%@? gały" czy "#!$%@?" przekracza w każdym odcinku jakiekolwiek normy . Sperma mu kompletnie mózg przeżarła i daje upust swojej frustracji w internecie.

Idealny przewodnik i tłumacz tego jak działa świat dla przegrywów z Wykopu.

#szarpankizzyciem #przegryw #polskiyoutube #bekazpodludzi #blackpill #redpill
Pobierz Syn_Tracza - Obejrzałem sobie kilka filmików tego gamonia. Już się nie dziwie, że rob...
źródło: comment_1598269195YBssOlFWGvafvadHQ6h9bA.jpg
  • 51
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Syn_Tracza: Z początku oglądałem go dla beki jak kwieciście komentował jakieś jutuberki i wyśmiewał ich wyobrażenie o facetach i związkach z nimi. Jednak po obejrzeniu jego wywodów gdzie chodzi tam po jakiś lasach to zdałem sobie sprawę, że on jest taki sam jak te kobiety z których się śmieje. Stary bezdzietny kawaler śmiejący się z dziewczyn po trzydziestce. W sumie przypadek dla psychoterapeuty. Taki zgorzkniały typ. Smutne.
Z początku oglądałem go dla beki jak kwieciście komentował jakieś jutuberki i wyśmiewał ich wyobrażenie o facetach i związkach z nimi


@montalban: Dokładnie tak. Problem w tym, że on zaczął ekstrapolowac głupie zachowania i poglądy jakiś karin na wszystkie kobiety. W jednym z ostatnich filmów twierdził nawet, że to przez Julki są kolejki u lekarzy.
@Syn_Tracza Synu życie nie jest czarno białe. Niektóre rzeczy ktore mówisz maja sens inne mniej. To że żadna dziewczyna z rigczem po obejrzeniu jego filmów nie będzie chciała z nim być to prawda. Ale to co on mowi to też jest prawda w większości przypadków... mimo że sam nie widziałem wielu odcinków...
Jak dla mnie jest zapotrzebowanie na tego typu kontent na polskim YouTube. Nie jestem fanem Szarpankiego, ale generalnie podziwiam, że ma odwagę pokazać twarz i dzielić się swoimi toksycznymi poglądami; nie każdy miałby jaja, żeby to robić w dzisiejszych czasach.

Mam tylko nadzieję, że pojawi się ktoś inny w tym stylu, ale z mniej toksycznymi poglądami, za to z większym przyłożeniem się do tego co lubimy najbardziej, czyli: SMAŻENIA RACZKÓW.