Wpis z mikrobloga

Obejrzałem sobie kilka filmików tego gamonia. Już się nie dziwie, że robi furorę na Wykopie, poziom hipokryzji i s----------a zachowany w 100% a wykopki lubią takie coś.

Generalnie koleś nawet nie jest brzydki, zwyczajnie mocno przeciętny. Jakby nie miał mega c-------o, piskliwo-skrzeczącego głosu, to prawie jakiś normik, ale jego poglądy to wielkie xDDDDDDD

Sam ma ochotę na płodne Julki, które jednak nie chcą, jak to on mówi, "dać d--y" - na co się żali w prawie każdym odcinku, ale sam nie bardzo ma ochotę być z jakąś brzydką dziewczyną - marzy mu się taka z najwyższej półki.

Przecież nawet jakby mu sie trafiła jakas ładna dziewczyna, która ma poukładane w głowie, to jak obejrzy jego filmiki to ucieknie gdzie pieprz rośnie. Mizoginia, rasizm, seksizm i wiele innych toksycznych poglądów. Oglądając jego filmy, odnosze wrażenie, że jedynym celem jego życia jest s--s z ładnymi kobietami, on o niczym innym nie myśli tylko o seksie. Życia wspólne z kobietą to nie jest dla niego wspieranie się, zrozumienie, rozmowy, wspólne wyjazdy i wypoczynek, ale tylko i wyłącznie s--s, s--s, s--s. Ilość bardzo wulgarnych tekstów o "o----------u gały" czy "j-----u" przekracza w każdym odcinku jakiekolwiek normy . S----a mu kompletnie mózg przeżarła i daje upust swojej frustracji w internecie.

Idealny przewodnik i tłumacz tego jak działa świat dla przegrywów z Wykopu.

#szarpankizzyciem #przegryw #polskiyoutube #bekazpodludzi #blackpill #redpill
Syn_Tracza - Obejrzałem sobie kilka filmików tego gamonia. Już się nie dziwie, że rob...

źródło: comment_1598269195YBssOlFWGvafvadHQ6h9bA.jpg

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Syn_Tracza: XDDDD 2020 rok, ludzie dalej łykają tak perfidne zarzutki. Widać w każdym filmiku, że szarpanki sam ma polewe z tego co mówi, no ale dla wykopków to prawda objawiona xD Serio ludzie, nie pamiętacie Testo? I jego wielkiej prowokacji? Tutaj macie to samo.
  • Odpowiedz
@Verae: jeszcze kiedy szarpanki nie był popularny (ok. rok temu) to czytałem na mirko, że ktoś go zna prywatnie i ma dziewczynę. A teraz to nie wiem.
  • Odpowiedz