Wpis z mikrobloga

Siedzę sobie w aucie i przeglądam mirko, jakaś baba z trzema Gowniakami wsiada do swojego auta, jeden z gowniakow (gdzieś 2lvl) #!$%@? mi drzwiami w auto. Wysiadam, a babka próbuje odjechać, patrzę na drzwi i mała ryska jest. Gdyby babka nie udawała, ze nic się nie stało, to pewnie bym machnął ręka, ale #!$%@? już 4 wgniotki mam w aucie bo debile nie potrafią otwierać drzwi. Zatrzymuje ja i pytam dlaczego ucieka, powiedziała ze nic się nie stało i ona jedzie sobie. To mówię, ze dzwonimy po policję albo się dogadujemy. Rzuciłem cenę 300 zł, ale się nie zgodziła wiec zadzwoniłem po stróżów prawa. Babka odjechała a ja grzecznie czekam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#patologiazmiasta #patologiazewsi #samochody #kolizja
  • 237
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@JavierDaY daj znać jak się skończyło. Mi ostatnio sąsiad uderzył swoimi drzwiami w samochód, poczym rzucił okiem na swoje dzieło, wsiadł i odjechał. Jakże wielkie było jego zdziwienie że zapukałem do jego drzwi następnego dnia :-)
  • Odpowiedz
@Atreyu: Nie szarpałbym się z człowiekiem wyglądającym na żula kiedy mamy na świecie taką sytuację plus samo to, że wyglądał na żula xd Moja pierwsza taka sytuacja, mam lekcje na przyszłość
  • Odpowiedz
  • 0
@tymon130 parking zazwyczaj nie jest droga publiczną lecz terenem prywatnym więc nie mogą ukarać za wykroczenie bo rozpatrywać trzeba zdarzenie na podstawie kodeksu cywilnego a nie ustawy "prawo o ruchu drogowym". Jeżeli przed wjazdem był znak "strefa ruchu" to wtedy policja może 8nterweniowac 8 wystawić mandat w innym przypadku nie mogą. Pretensje powinieneś mieć do ustawodawcy a nie policji.
  • Odpowiedz
a potem dzwonisz po policje do czegos powaznego i trzeba na nich czekac godzinami bo jakis wykopek szarzujacy #!$%@? sie o ryske ba swoim passacir


@kinesin1000: ale drogówkę od krawężników to odróżniaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@JavierDaY: z 11 lat temu miałem podobną sytuację na parkingu pod termami w Szaflarach. Babcia z dwojgiem wnucząt stanęła obok, jedno tak zamaszyście otworzyło drzwi że aż z mojej 16-letniej astry posypał się rudy kurz. Babka zaczęła się pultać ale byłem nieugięty - ślad pasował idealnie. Nie pamiętam ile dokładnie dostałem kasy ale wycieczka się zwróciła.
  • Odpowiedz
  • 10
Opa pewnie policja wyśmiała i teraz się wstydzi napisać ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz