Wpis z mikrobloga

@ZnakiZapytaniaTakTajemniczo: Jechałem wczoraj. Na granicy z Austrią popatrzył tylko na rejestracje ze z polski i machnął żeby jechać dalej. W Chorwacji Pani zerknęła na dowody i chciała potwierdzenie z entercroatia (na miejscu chyba tez można to wypełnić ale dłużej to trwa). Ogólnie przyjazd bezproblemowy
  • Odpowiedz
@ZnakiZapytaniaTakTajemniczo: Wróciłem w sobotę przez Węgry i Słowację. Jeżeli chodzi o wjazd do Chorwacji to wypełnione papiery na entercroatia miałem a i tak stałem 3h w korku na granicy - nie wiem czy dlatego że inni nie mieli, czy po prostu miałem pecha. W każdym razie moje dokumenty na granicy wzięli, wklepali coś w kompa, oddali i mogłem jechać. Poza tym droga jak co roku - może trochę remontów na Węgrzech,
  • Odpowiedz
  • 0
@ZnakiZapytaniaTakTajemniczo przez Czechy sugeruję jechać przepisowo. Sam zobaczysz, że często są tablice z prędkością, als tam maja #!$%@?. Proponuje zapoznać się ze znakami bo nieco się różnią i uwazac, bo drogie mandaty + surowa policja i można się zdziwić. Austria to samo.
  • Odpowiedz