Wpis z mikrobloga

Zazwyczaj pojawiają się pod tagiem #tinder narzekania na jak to mówicie "p0lki" i generalnie #!$%@? rynek matrymonialny w Polsce dla facetów. Otóż ja bym chciała pokazać jak tinder wygląda z drugiej strony i na jakie kwiatki trafiają kobiety. Mam ustawiony wiek 28-31, zakres km do 100, no i znaleźć tam normalnego faceta to graniczy z cudem.

Wiadomo, gust jest jak dupa, każdy ma swój, ja tam do chadów z kwadratową szczęką i sześciopakiem nie startuje, bo nie mam szans, a najczęściej ich profile i tak w dużej mierze wyglądają jak fejki, pomijając już kompletnie te, które na zdjęciach pokazują mniej lub bardziej znanych aktorów babskich seriali, typu Plotkara ( ͡° ͜ʖ ͡°) serio #przegryw, postarajcie się bardziej xD

Panowie tak ochoczo tutaj narzekają na grube baby. Cóż ja mogę powiedzieć, 90% profilów męskich ma wpisane zainteresowanie sportem. Z tych 90% coś z nim wspólnego ma może 40% resztą to chyba do sportu zalicza sprint do lodówki czy wieczór z FIFA lub ligą mistrzów xD ulane ryje polskich chłopaczków do wzięcia przewijają się non stop, piwne brzuszki, podwójne podbródki, mmm, wspaniałości.

Warto do tego dodać braki w uzębieniu czy brzydkie, krzywe, żółte zęby. Kurde, aparat teraz to koszt 1800zl, plus 100 za wizytę raz na dwa miesiące. Przecież to nie jest niewiadomo co. A jakże poprawia wygląd.

Część facetów oczywiście szuka, seksu, jednorazowych przygód, narzeka na nudę w związku czy szuka do trójkąta, sponsoringu czy innych ons, fwb. Można i tak

Są też tacy co kolekcjonują pary, sami nie napiszą, odpowiedzieć też nie raczą, po cholere dają like'a pozostaje nierozwiązaną tajemnicą.

Idźmy dalej. Brak opisu, więc nie wiadomo do czego nawiązać, a zwykłe "cześć" oburza polskich księciów, bo za mało kreatywne. Są też tacy którzy w opisie mają coś w stylu "jestem jaki jestem" "napisz a się dowiesz" czego można się dowiedzieć, tego nie wiadomo, ja chyba nawet nie chce xD

Są panowie którzy na każdym zdjęciu mają inną pasje, generalnie tak zajęci pasjami że w sumie czasu na nic innego nie ma, szukają kogoś również z jakimiś zajawkami, więc cóż. Każdy znajdzie coś dla siebie. Najczęściej jest to siłka, motor czy podróże. Ot taki męski "starterpack"

Ach, no i są oczywiście tacy, co to muszą się pochwalić w opisie że lubią sobie zajarać. OK, przynajmniej od razu śmieci same się wynoszą. Skoro to dla nich w życiu aż tak ważne, że muszą o tym wspominać opisując siebie, to znaczy że nie jarają okazjonalnie.

Oczywiście nie brakuje także wymuskanych gogusiów z równym przedziałkiem, #!$%@? w kosmos napisem na koszulce w stylu GUESS czy tam innby CALVIN KLEIN, obcisłymi jeansami i drogim samochodzie, goła klata przed lustrem i o zgrozo "dzióbek". Wiadomo w jaki to target skierowane.

Fajnych, zwykłych chłopaków w koszuli w kratę, którzy coś tam sobą reprezentują, nie wyglądają jak kopiuj-wklej, swojskie chłopaki z którymi można wypić piwko, pooglądać film czy skoczyć do Ikei na zakupy i hotdoga, pojechać na wieś do rodziców czy dziadków, poczillować na leżaku pod gruszą, wydaje się jak na lekarstwo. Każdy teraz musi coś robić, mieć jakąś pasję, multum znajomych, bo sie zesra jak na weekend nie pojedzie za granicę czy nie zrobi rundki po klubach, jak żyć?! Przecież bez tego życie traci sens. Coś się musi DZIAĆ non stop, bo przecież jaśnie pan z wielkiego miasta nie usiedzi w miejscu.

Rynek #!$%@? do granic możliwości. Zapewne w jedną i drugą stronę. Ludzie są jacyś dziwni, w głównej mierze egoiści. Serio zaczynam myśleć że jak się nie znalazło partnera w liceum czy na studiach to cudem będzie go znaleźć w wieku 25+.

Ok, wysryw wyszedł dosyć długi, no ale każdy ma prawo trochę ponarzekać, od czasu do czasu fajnie jak to zrobi różowy pasek xD

Z fartem mordeczki, zesranie się przegrywów nadciąga, biorę popcorn ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 182
Rynek #!$%@? do granic możliwości. Zapewne w jedną i drugą stronę. Ludzie są jacyś dziwni, w głównej mierze egoiści. Serio zaczynam myśleć że jak się nie znalazło partnera w liceum czy na studiach to cudem będzie go znaleźć w wieku 25+.


Lvl 25 here i w pełni się z Tobą zgadzam. Na nas nie ma już ratunku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
90% profilów męskich ma wpisane zainteresowanie sportem


@Amicitia: Chciałem coś napisać, ale widzę, że kolega mnie wyręczył. I to wyręczył tak, że jestem mocno zaskoczony, bo... ja na serio się interesuję astronomią :P
Pozdro @10129

weekend nie pojedzie za granicę czy nie zrobi rundki po klubach

Tutaj doskonale Ciebie rozumiem. Rozumiem co masz na myśli. Czy to możliwe, że jesteś introwertykiem?