Wpis z mikrobloga

@Scaab: Nie. Też by mi się przydało bo nie mam gdzie się podziać i się tułam ale w sumie na co mi to. Stracę pracę czy coś to i tak na ulicy wyląduję, tyle że z długiem a nie bez. A mieszkanie czy dom w wieku 60 lat mi się nie przyda bo tyle nie dożyję nawet
Teraz praca jest a będzie jutro? Imigranci, gospodarka na trytytkach się trzyma, ruskie tanki
@Scaab: ja mam 30 lat i zarbiam 5k. Mieszkanie kosztowało mnie 295000. 115000 wkładu własnego i ratę mam niecałe 900zł. (kredyt na 23 lata) Uważam, że to w sam raz bo z opłatami i tak dobija sie do 2000 za całość.
@Scaab: ja mam 30 lat i zarbiam 5k. Mieszkanie kosztowało mnie 295000. 115000 wkładu własnego


@elena-mary: skąd miałaś na wkład własny tyle ( ͡º ͜ʖ͡º) to wychodzi jakieś 1.5k PLN oszczędności od skończenia studiów
@roqitt:
pracowałam od 17 roku życia. Teraz zarabiam 5.000 ale czasem mam dodatkowe zlecenia więc pare stów wpadnie dodatkowo a akurat przed kredytem miałam sporo nadgodzin no i w korpo mamy spoko premie roczne. Dodatkowo rodzice dali 10.000

Dodatkowo wynajmowałam do zakupu po taniości pokój za parę stówek a na wakacje często jeździłam stopem.
w korpo mamy spoko premie roczne


@elena-mary: no to nie pisz że 5k tylko uśrednij z uwzglednieniem wpadnięcia w II próg i 30krotności ; to tak jakby PH mówili że zarabiają 2k a średni bonus ze sprzedaży mają 6k