Wpis z mikrobloga

Typowy polski film:

- saturacja kolorów -50%
- reżyser erosoman który raczy nas sceną seksu lub cyckami głównej aktorki już po 5 minutach filmu
- tematyka ciężka niczym ciosy braci Kliczko, wiadomo, patola, gwałty, zdrady i smród tanich fajek
- audio nagrywane przez naciągniętą na mikrofon rajstopę babci
- praca kamery przyprawiająca o mdłości
- fabuła przypomina wykres kursu bitcoina z ciągłymi nagłymi zwrotami akcji, chaotycznym wprowadzaniem postaci i równie niespodziewanym końcem

#film #kino #kinematografia #heheszki
  • 91
@Iskaryota: mało filmów oglądasz.

W ostatnich latach wyszło sporo ciekawych polskich filmów:
7 Uczuć
Król Życia
Ida
Boże Ciało
Zimna Wojna
Mowa Ptaków
Legiony
Ciemno Prawie Noc
Kler
Na bank się uda
Czarny Mercedes
Plagi Breslau
Volta
Cicha noc
Chce się żyć
Body/Ciało
Kurier
Kamerdyner
Pan T
Ostatnia Rodzina
Córki Dancingu
Powrót
Konwój
Na granicy
Moje córki krowy
Twarz
Powidoki
Twój Vincent
Ziarno Prawdy
Karbala
Bogowie
Plac Zabaw
Komunia
Ikar. legenda
Zauważcie jak do cycków w pierwszych minutach nikt tutaj nic nie miał, a do wątku homoseksualnego to od razu wykopki zaczęły się burzyć, ciekawe zjawisko, wykopki są przewrażliwione na temat homoseksualizmu, co oznacza że za bardzo ich wspierają, tak szanowni państwo, geje swoim pierdzieleniem ich zdobyły oni tego nie wiedzą ( ͡° ͜ʖ ͡°) ktoś ich rucha xD
PS: nie mam nic do nich
@Iskaryota: akurat "filmy" vegi sa "dobre" bo to jedyny "rezyser" przy ktorym aktorzy moga cos tam wiecej zaimprowizowac. jak widze innych "aktorow" ktorzy w innych filmach maja grac tak jak na codzien graja w tym swoim klanie czy plebanii/ojcu mateuszu to mi sie autentycznie zal ich robi, jedynie u vegi moga wyjsc z tych swoich aktorskich schematow. fakt ze vega "kreci" jedynie jakies takie tragikomedie na ktorych nie idzie wytrzymac ze