Wpis z mikrobloga

Typowy polski film:

- saturacja kolorów -50%
- reżyser erosoman który raczy nas sceną seksu lub cyckami głównej aktorki już po 5 minutach filmu
- tematyka ciężka niczym ciosy braci Kliczko, wiadomo, patola, gwałty, zdrady i smród tanich fajek
- audio nagrywane przez naciągniętą na mikrofon rajstopę babci
- praca kamery przyprawiająca o mdłości
- fabuła przypomina wykres kursu bitcoina z ciągłymi nagłymi zwrotami akcji, chaotycznym wprowadzaniem postaci i równie niespodziewanym końcem

#film #kino #kinematografia #heheszki
  • 91
@Iskaryota: Ostatnio próbowałem obejrzeć Drogówkę i oczywiście to samo. Dobrze, że Netflix oferuje napisy bo inaczej mało co bym zrozumiał między bełkotem, szeptem a wariującymi poziomami audio. Filmy amerykańskie czy tam angielskie(chyba, że jest jakiś szalony akcent, widziałem taki jeden z Seanem Beanem z początków jego kariery gdzie mówili jakimś mocnym irlandzkim czy tam szkockim akcentem to niezła jazda) mogę oglądać bez napisów i lektora, ale polskiego filmu bez napisów nie
@Iskaryota: a ty jaki chcialbys film nakrecic jak cale istnienie Polski i Polakow wyglada jak ostra patola. Zycie tutaj to zima przez 6miesiecy, bieda, wszyscy chodza ubrani na czarno z posepnymi minami. Historia: oklep chyba od kazdej nacji na swiecie, poczawszy od Germanow, poprzez mongolow, grupke zakonnikow, ukrainskich chlopow, sami od siebie, jakichs smiesznych ludzi z polnocy, konczac na ruskich. Tutaj nawet ciekawych legend nie ma bo nawet trolle i krasnoludy