Wpis z mikrobloga

W europie żyje ponad milion osób homoseksualnych i biseksualnych. Może najwyższa pora po 30 latach dać dojść do głosu rozsądkowi i człowieczeństwu i zrozumieć że tak duża liczba nie może pozostawać bez równości prawnej względem osób heteroseksualnych?

Weźcie już skończcie to straszenie pedofilami, bo doskonale wiecie że najwięcej macie ich wśród hetero. Adopcja dzieci przez pary jednopłciowe nie sprawi że problem pedofilów wykorzystujących dziewczynki zniknie. Nie zniknie też pedofilia wobec chłopców. Tak naprawdę nic się nie zmieni. Tak naprawdę to tylko i wyłącznie system państwowy jest w stanie zapobiec pedofilom i jeżeli uważacie że przy adopcjach homoseksualnych dojdzie do masowych wykorzystywań, to strach pomyśleć co musi się dziać już teraz z małymi dziewczynkami.

Taka prawda

#neuropa #sejm #4konserwy #konfederacja #polityka #bekazlewactwa #polityka
  • 31
Adopcja dzieci przez pary jednopłciowe nie sprawi że problem pedofilów wykorzystujących dziewczynki zniknie


@czasnawybory666: Dzieci to zbyt ważna tematyka, aby na tym eksperymentować.

W tym kraju i tak mają gorzej niż w takiejże np. Norwegii. U nas nikogo nie obchodzi że rodzic jest patologiczny, jeśli jest kobietą.

I nikt nie pisze o pedofili, więc nie wiem po co taki temat tutaj wplatasz.

Ps. Śluby też powinny być zakazane dla osob homo.
A co do adopcji to takie dzieci byłyby w szkole wyśmiewane z powodu swoich rodziców więc oszczędźmy im tego.


@General-franco: Byłyby wyśmiewane z powodu obecności w debacie publicznej prymitywnej żulerni od "małżeństwo to kobita i chłop".

Przecież osoby LGBTQ mają takie same prawa jak ludzie heteroseksualni.


@General-franco: No choćby brak dziedziczenia emerytury po partnerze czy brak możliwości wciągnięcia partnera do zerowej grupy darczyńców, ale po latach dyskusji z debilami wielbiącymi
@czasnawybory666 i tak jest jakiś postęp. 20 kilka lat temu homofobi krzyczeli o gejach, że wyślą ich do pewnego małopolskiego miasteczka do pewnego pomieszczenia z pewną instalacją, dziś mówią, że nie przeszkadza im co robią w swoim domu byle nie obnosili się z tym publicznie i nie deprawowali dzieci. Tak samo z pedofilią w Kościele wcześniej krzyczeli, że czegoś takiego nie ma, że to jest atak wrogów Kościoła na świętych kapłanów, a
@Filipterka25: Lewicowiec, który chce zezwolić sex ze zwierzętami, zakazać mięsa, wprowadzić ekoterroryzm, zalegalizować adopcje dzieci przez pary hobo i usunać wiek zgody nie jest emocjonalny? Skoro powołujesz się na rzekome "fakty" to pokaż mi jakaś statystykę, która tego dotyczy. Czekam.
Lewicowiec, który chce zezwolić sex ze zwierzętami, zakazać mięsa, wprowadzić ekoterroryzm, zalegalizować adopcje dzieci przez pary hobo i usunać wiek zgody nie jest emocjonalny?


@General-franco: Gdzie takich widziałeś? Znaczy, takich co to chcą wszystko na raz?
Widziałem na facebooku wiele razy ale nie mam zwyczaju screenowac wszystkiego co zobacze.


@General-franco: Czyli nie był to żaden polityk, działacz, tylko "ktoś z fejsa", tak?

Czekam na statystyke udowadniającą fakty na ktore sie powolujsez.


@General-franco: Widziałem wiele razy an fejsie, ale nie mam zwyczaju screenowac wszystkiego co zobacze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)