Wpis z mikrobloga

  • 2908
- mamo mogę się zapisać na karate?
- #!$%@?, kupimy Ci to ubranie co tam trzeba mieć za 60zl a tobie się przestanie chcieć chodzić po tygodniu

...

- mamo a mogę się zapisać na strzelectwo?
- ty? Na strzelectwo? Przecież z tymi twoimi dwoma lewymi rękami nic tam nie zrobisz

...

- mamo a mogę zapisać się na lekcje gry na gitarze?
- no jasne, zapisz się
- ale to kosztuje 40zl miesięcznie
- a to nie

I tak całe dzieciństwo ( ͡° ʖ̯ ͡°)( ͡° ʖ̯ ͡°)
#zalesie #patologiazewsi
  • 246
  • Odpowiedz
To ty jesteś odpowiedzialny za to, że przestałeś, a nie oni.


@PinkLemonade: nie, dziecko za nic nie jest odpowiedzialne. Dziecko jest w pełni zależne od rodziców i jeśli coś idzie nie tak, to jest to wina właśnie rodziców, bądź otoczenia.
  • Odpowiedz
@Goronco: 29. No jak się powiodło, No mie wiem. Mam to co chce, raczej nie szanuje ludzi. Umiem manipulować, zarabiać kasę na głupocie innych. Wszedzie głośno krzyczę swoje zdanie i się tego nie boje


@crazykokos: Czyli ogolnie rodzice zniszczyli Twoje zycie.
  • Odpowiedz
@Goronco i później takie beztalencie życie dziecku zmarnuje, bo co tylko dzieci chce to nie i nie...
Naprawdę dziwne się rodzicom, którzy zamiast pomóc dziecku robić coś konstruktywnego to tworzą potencjał, żeby dzieciak zaczął robić sobie w końcu krzywdę jakimiś nałogami albo niszczącymi zachowaniami. No ale cóż, nie każdy człowiek ma funkcjonalny mózg.
  • Odpowiedz
@Goronco: U mnie na wszystko co chciałem robić była odpowiedź w stylu "głupoty ci w głowie zamaist za robote sie brać"

Po co ci drążek albo hantle, tam drzewo ciupać kurrrwa
Chcialem trenowac sztuki walki - juz nawet wiekszą przeszkodą niz kasa byla blokada psychiczna, ze "po co mi takie glupoty"
Chce sie uczyć programowania lub grafiki - tylko siedzisz na tym komputerze i glupoty robisz. Za robote sie bierz. I moglem siedzieć max 2h dziennie, a jeszcze wczesniej 2h na 2 dni
Przedalby mi sie nowy komputer, bo ten jest już za stary (2003) i nawet stary Photoshop zamula i nie mam jak sie uczyc(wtedy chyba szeslem do technikum o profiku graficznym) - Jak se zarobisz to
  • Odpowiedz
@Goronco a ja już sobie marzę na co córka będzie chciała chodzić, może skrzypce, może konie, może piłka nożna - co zechce zawiozę odwiozę wykupię godziny. Mąż ciągnie kilkanaście godzin dziennie rozkręcając interes żeby miała w przyszłości wszystko. Serio, po cholerę niektórzy się rozmnażają jak potem traktują to jak karę boską.
Oni na tym cierpią, dzieci cierpię
Gdzie logika
  • Odpowiedz
Mam to co chce, raczej nie szanuje ludzi. Umiem manipulować, zarabiać kasę na głupocie innych. Wszedzie głośno krzyczę swoje zdanie


@crazykokos: a, jeszcze to - to nie tak, że to kwestia wychowania. Takie po prostu masz geny. To dokładnie ten sam brak empatii, który wykazali Twoi rodzice, tylko nieco inaczej wyrażony.
  • Odpowiedz
@Goronco: u mnie w domu też nie było pieniędzy na dodatkowe zajęcia, ale mama się bardzo starała i czasem się nieco znalazło. na przykład chodziłem na zajęcia komputerowe po 40pln miesięcznie.
  • Odpowiedz
@nama: nie no tylko nie konie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
skrzypce tez postrzegam za fajne, warto sprobowac w ciemno, bo nie wyobrazam sobie zeby gdzies widziala skrzypce i zachciala grac.
  • Odpowiedz
@Goronco ja chciałam grać bo uwielbiałam vannessę May ale rodzice wtedy kasy nie mieli bo wszystko szło na moją i brata prywatną szkołę i moją akrobatykę artystyczną i brata karate. Jakby... Był limit jakiś XD mam dużo ulubionej muzyki ze skrzypcami to jej pokażę

Też liczę że konie sobie daruje bo drogie to to XD
  • Odpowiedz