Wpis z mikrobloga

@piciek91: To jest nie do końca prawda, w 6 sezonie było wytłumaczone, że stracił pracę przez wygłup juliana, Bubblsa z dzieciństwa i głupotę tego kolegi policjanta(nie pamiętam jak się nazywał).
Było wytłumaczone, że wcześniej był normalnym, dobrym policjantem i że nie miał żadnych problemów alkoholowych, ale przez chłopaków stracił pracę, zaczął chlać i ich nienawidzić
@Dzikus_Z_Detroit: Ta #!$%@?ć George idiota #!$%@? nawet go nie sprawdził alkomatem, tylko go aresztował na podstawie tego, że miał butelkę w ręcę, którą mu chłopaki dla beki dostarczyli.
Prawda jest taka, że gdyby nie ten debil George to Ricky, Julian i Bubbles by siedzieli chyba 20 lat, a nie odsiadki po kilka miesięcy, bo zawsze ich głupota i tępota Georga ratowała
@Ademu: chyba jedyny jak dobrze pamiętam. Ale ekipę mieli niezła, część z nich miała prawdziwe imiona przeniesione jak Lucy czy Cory, a Ray jest z zawodu prawnikiem i normalnie takie usługi świadczy. Prokurator (a w przyszłości sędzia w późniejszych sezonach) to był nawet jakiś polityk. Wybitny serial. 5 razy go oglądałem i nadal ubolewam śmierć Laheya. Niestety te kreskowkowe są mega słabe ()
@SiDi Cory I Trevor strasznie narzekali w wywiadach na realizację, że byli traktowani jak Gówno, zarabiali gówno, warunki były ponoć fatalne, tam chyba jakiś pozew się nawet kręcił, ale nie wiem co z tego wyszło. Dlatego finalnie po powrocie serii wrócił tylko jeden z nich i nawet to mnie dziwi.
@SiDi no to czytalismy zapewne ten sam tekst.
Wiadomo z początku serial był robiony po kosztach, trudno było znaleźć też kanał który chciał to emitować, ale z czasem zdobył spory fanbase i zaczął nieźle zarabiać, a koszty produkcji z tytułu koncepcji serialu wcale nie były ogromne.