Wpis z mikrobloga

Z nudy wbiłem na portal mmorpg.org.pl i dowiedziałem się w komentarzach, że niby #swtor to P2W... Bo niby brak limitu raidów i tych 20% więcej exp dla płacących to już p2w... Wg najbardziej odciętych od rzeczywistości #swtor jest tak samo p2w jak BDO... Normalnie ten portal to takie szambo zarówno od strony niektórych redaktorów jak i użytkowników...
#mmorpg
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@HachiRoku: serio? Ale #!$%@?, swtor jest mega spoko na f2p. Ograniczenia są, ale dość śmieszne. Poza tym wystarczy zapłacić raz 30zl i. Dużo z nich jest zniesione.
@Franzowaty: jak lubisz setting SW i masz czas na wczucie się w questy to zajebiście polecam. Jak masz kogoś z kimś polatach w duo to tym bardziej. Społeczność... hmm sporo estetów :) bardzo dużo ekip rp, nawet w ekipach gdzie jest nacisk na pve/pvp mega dużo osób jara się co i gdzie postawić w strongholdach, jaki kolor miecza itp ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@saif3r: ja tam
@Heady1991: to jest trial ( ͡º ͜ʖ͡º) Tylko nie taki jak w wow na 5h a na 50 ( ͡ ͜ʖ ͡) ale technicznie każdemu kogo nie odrzuci w ciągu pierwszej planety zalecam zakup digital packa za 10zł żeby przeskoczyć na prefered (który znosi wiele ograniczeń mechniki).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@HachiRoku: ja grałem od od dnia premiery, wczoraj jeszcze przekładałem gdzieś swoje pudełko z dvd :D Jak dla mnie jest to MMO z najlepszym levelowaniem. Gra się jak w mini kotora3