Wpis z mikrobloga

@Janusz_Conway: to chyba ten sam jegomość, chociaż tam co chwile ktoś coś śpiewał. A w piątki zamiast się cieszyć, że piątek, to się nie dało, bo śpiewał debil Friday in the air cały dzień. Pisałem czasem żale na mirko z powodu tego radia.
Plusem była znośna muzyka. Czasem włączam w aucie wieczorem jak już te wyjce #!$%@? śpią i bywa ok, ale w godzinach pracy to na szczęście już nie muszę
@Janusz_Conway: ja #!$%@?, przypomniałeś mi jak musiałam w biurze pracować i mój szef puszczał radio ale #!$%@? nie zwykłe radio bo to jeszcze można przeżyć, on puszczał tokfm czyli najgorzej, tylko ciągle gadali, jakie to było #!$%@? #!$%@?. Jak dobrze pracować zdalnie( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Janusz_Conway: w pracy tak nie miałem nigdy. Prawdopodobnie bym teraz siedział za morderstwo. Wiem do jakiej desperacji mnie doprowadzała taka zapętlona muzyka z gunwo radia na siłowni, gdzie to było "tylko" 3 x 2h w tygodniu.
Kiedyś jedna laska była na progu załamania nerwowego, z łzami w oczach i trzęsącymi się rękami, łamiącym głosem typowi z obsługi wykrzyczała, że jak tego nie wyłączą to ona nie da rady.
Wcześniej wieloletnie mu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Janusz_Conway: Radomskie Radio Rekord to jest stan umysłu xD Emerytki życzące łask bożych dla wnuczek i dedykacja piosenki pt. "Dałabym ci dała". Karyny proszące o "Mówili na nią słońce" i życzące Sebkom na Koziej Górze piosenki Boysów "Niech żyje wolność". Wszystko to okraszone Krystyną Giżowską i piosenką "Przeżyłam z tobą tyle lat" z okazji okrągłej 47 rocznicy ślubu jakiejś Grażyny albo "Cudownych rodziców mam". Dodaj do tego reklamy sklepów z akcesoriami
@Janusz_Conway: z rozglosni radiowych slucham tylko i wylacznie Radio Kampus. Obecnie mam wlasny pokoj i leci tylko to radio, ale pamietam jeszcze czasy kiedy zmuszony bylem sluchac rmf czy eska - totalny dramat, muzyka przez 8 h to zloopowane 5 kawalkow na krzyz, katowane ciagle te same przeboje - ktore sa imo tragiczne. W moim przypadku sluchanie przez 8h eski czy rmf bylo jak czynnik szkodliwy w pracy porownalne z praca