Wpis z mikrobloga

@Janusz_Conway: Jak ja się cieszę że w poprzedniej pracy mogłem pracować w słuchawkach, po kilku dniach RMF FM idzie zwariować. Nie wiem jak można tego słuchać dobrowolnie. Taka selekcja utworów, że niektóre zdążały się powtórzyć przez 8 godzin pracy.
@diogene:
Nadajnik FM 0.5 Wata. Skutecznie #!$%@? daną stację w promieniu co najmniej kilkuset metrów w budynku. Koszt koło 100 cbln. Zamiast teleskopowej anteny wystarczy 70cm kabla jako antena ćwierćfalowa. Znajomy nadajnikiem 0.2 Wata skutecznie zagłuszał radio w busie ( ͡º ͜ʖ͡º). Pozwalał mu słuchać #trojka (wtedy jeszcze dało się jej słuchać). Antenę miał w pasku plecaka.
Pobierz Keczupikczu - @diogene:
Nadajnik FM 0.5 Wata. Skutecznie #!$%@? daną stację w promie...
źródło: comment_1598027890aF4995qbtDwaNlzwjX1xUZ.jpg
@Janusz_Conway: Rmf fm. Ledwo wytrzymuję z tą kocią muzyką. To co tam leci dla mojego gustu jest absolutnym gównem. Czuję się jakbym był przetrzymywany przez CIA, którzy puszczają mi w kółko ten sam utwór. Codziennie te same piosenki lecą. Z jakiegoś powodu nie znoszę najnowszych popowych utworów - te nuty, głos a'la dżastin biber, instrumenty, powtarzany pattern. Drażnią mnie. Oczywiście raz na jakiś czas rmf fm puści coś starszego, tylko, że