Wpis z mikrobloga

@Jasnoniebieska: XD oj jasnoniebieska..
Co ma piernik do wiatraka, zagadała to on ma tamto czy to ma wyglądać tak czy siak.. Ludzi się poznaje, skąd wiesz czy dany ktoś jest w ogóle odpowiednią osobą dla ciebie i warto jej poświęcać czas, skąd wiesz czy będziecie mięli o czym gadać, czy się będziecie dogadywać, co druga osoba ma tobie do zaoferowania, czy pasujecie do siebie, kim w ogóle jest ta
  • Odpowiedz
@Jasnoniebieska: no nie wiem, ja tu widzę, że ona jednak próbuje pomimo, że gość ma ją totalnie gdzieś, cały tydzień do niego wypisuje z nadzieją, że kolejne powitanie otworzy sarkofag do jego serca xd mogłaby chociaż nawiązać do zdjęcia/opisu, żeby coś ciekawiej było, ale to jest bot i algorytm nie puścił
  • Odpowiedz
@Jasnoniebieska: widać że jej zależy bardziej

To co ona ma zrobić, że książę się nią zainteresował? Przecież rozpoczęła rozmowę, a on dalej powinien zabiegać


Spróbować rozwinąć rozmowę? Nikt normalny nie będzie zabiegał o kobietę, która mu powie tylko "cześć". Wiesz, czasami trzeba dać coś od siebie ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Jasnoniebieska: No wiadomo, pownien napisać coś w takim stylu : "O wielce Wielmożna Pani, dziękuję za to że raczyłaś się do mnie łaskawie odezwać. Skaczę pod niebiosa z radości, czym ja uniżony facet zasłużyłem sobie na takie szczęście. Sam fakt że wyprodukowałaś aż "Cześć" jest większym nagrodą niż wygrana w totka :) "
  • Odpowiedz