Wpis z mikrobloga

@janabanana oczywiście jestem za tym by każdego agresora w szczególności kiedy dopuszcza się do pobicia kogoś, tudzież zniszczy czyjeś mienie. To co pokazuje część lewicy to sie w głowie nie mieści. Trzymają z antifa która jest bojówka która bije każdego kto się z nimi nie zgadza, pod warunkiem, że sa w większej grupie ( zaznaczam, że również pluje na każdego kto tak robi bez względu na pochodzenie czy upodobanie polityczne). Protestowali
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@InspektorNadzoru: Chciałem dać plusa, ale ta liczba plusów 1410 jest tak polska i tak bardzo pasuje do PiSu, że bardziej by pasowała tylko 1939 albo 1944 :D. Stwierdziłem, że tak to zostawię.
  • Odpowiedz
@future_taylor: @DarkAlchemy: r---------a mnie ze historycy/wosowcy najczęściej się w takie prawactwo bawią, niby powinni wiedzieć do czego doprowadziły skrajności i -izmy a sami potem takie nurty reprezentują. Wykładają historie i wosy a nic a nic nie wyciągają wniosków z przeszłości
  • Odpowiedz
@InspektorNadzoru: Są osoby transpłciowe. Coś poszło nie tak, źle się urodzili, chcieliby być normalni ale nie są. Nie należy ich szykanować, śmiać się, tylko im współczuć.
Nie mówię tu o bezużytecznym squattersie który bije ludzi i twierdzi że może bo nazwie się dziewczynką.

Natomiast nie myślcie sobie że do każdej różowej będę mówił osoba z waginą czy tam c--j wie co, bo może to urazić 1/300 skrzywdzoną przez los jednostkę.
  • Odpowiedz
@hekktik ale to kobieta więc ma na pewno. Wiec i podpasek uzywa. I jaja ma. Musza byc wygodne.
O co ta zadyma? Dyskryminują przez to kobiety ktore urodziły się z jajami.
Facet miał dobre intencje a wyszło jak wyszło..
  • Odpowiedz