Wpis z mikrobloga

Możecie być sobie kim tylko chcecie kto wam broni?

Tylko na c**j wciskacie swoją odmienność normalnym ludziom?
Po co te parady równości i tolerancji?

@EarthRebel: Między innymi po to żeby takie zjeby jak ty nie wypisywały takich bredni w internecie
  • Odpowiedz
@jakiezycietakiarab: osoby konserwatywne łatwiej ulegają manipulacjom, rzadziej weryfikują fakty, częściej podążają za grupą z silnym przywódcą, rzadziej też wypowiadają się w formie wskazującej na indywidualizm, raczej preferują grupowe zaimki "my", "oni". Liberałowie zwykle też radzą sobie z faktami uderzającym w ich światopogląd, a osoby konserwatywne traktują to jak atak. Konserwatyści statystycznie mają znacznie niższe Iq (chyba 11 punktów średnio). W zasadzie bardzo ciekawy temat. Polecam się zapoznać.
  • Odpowiedz
@jakiezycietakiarab: nie, polityki nie można omijać, bo ma ona realny wpływ na Twoje życie, a z ludźmi trzeba rozmawiać i ich edukować. Polaków też nie warto generalizować, bo to nie musi być koniecznie tak, że większość ma poglądy konserwatywne, mogą zwyczajnie być zmęczonymi konformistami. Nie zrażaj się do ludzi, najbliższych dobieraj rozważnie, ale innych nie skreślaj. Oczywiście są tacy, którzy już przepadli, ale sekciarzy jest wszędzie pełno i jedyne co
  • Odpowiedz
@jakiezycietakiarab: tak, udało mi się otworzyć oczy na pare spraw mojej siostrze i jej partnerowi. Co prawda, są to młodzi ludzie, ale zawsze jakiś sukces na koncie.

Czy na pewno jest marginalny? Jednak bierzesz udział w dyskusjach ocierających się o politykę, czyli w jakiś sposób psuje Ci to krew. Oczywiście emigracja jest dobrym wyjściem. Trzymam kciuki, żeby Twoja sytuacja uległa poprawie, Miras.
  • Odpowiedz
@mojwa
W jakim znaczeniu, weź sprecyzuj bo wciąż nie rozumiem.
Urodził się facetem z siurkiem i przypisano mu płeć żeńską czy jak?
Chyba, że masz na myśli hemafrodyty.
  • Odpowiedz