Wpis z mikrobloga

Według danych tylko 30% kobiet jest zdolnych do orgazmu pochwowego, w jakim celu więc waszym zdaniem pozostałe 70% godzi się na penetracje, jeśli nie czerpie z tego przyjemności? Nawet jeśli czerpie, to przecież orgazm łechtaczkowy jest łatwiejszy i nie musiałaby marnować czasu na penetracje.

Czy kobiety chcą tym naciągnąć na coś facetów?

Pytanie zadane na zajęciach, studentom z kierunku psychologia związków i ich rodzin.

#pytanie #seks #zwiazki
źródło: comment_1597874176cLmfwToeBkCGylPdGG80WT.jpg

Waszym zdaniem

  • By utrzymać faceta przy sb 45.8% (55)
  • By coś dostać 25.8% (31)
  • Bo tak trzeba 28.3% (34)

Oddanych głosów: 120

  • 15
@jmuhha: Idiotyczne odpowiedzi, bo z góry zakładają, że kobieta nie może z miłości/podniecenia/bo lubi/innego powodu zrobić czegoś dla faceta. Tak samo z seksem oralnym. Nie czerpie się przyjemności fizycznej z robienia loda czy robienia minetki, ale są osoby, które to lubią. Moja była na ten przykład uwielbiała ssać (szkoda, że nie tylko mojego benka ( ͡° ʖ̯ ͡°) )
Poza tym są pozycje (np. na jeźdźca), gdzie
@jmuhha Bo chcą dać orgazm facetowi o otrzymać orgazm dla własnej przyjemności. Proste? Nie nasza wina, że faceci po swoim orgazmie jak Janusze już myślą, że odbębnili ()
@TaaJasne: rozumiem kwestię dania przyjemności facetowi, ale jeśli kobieta fizjologicznie nie może osiągnąć orgazmu pochwowego to co jest jej motywacja, jeśli w tym samym czasie jest zdolna do osiągnięcia orgazmu łechtaczkowego?
@jmuhha: Bo może lubi sprawiać facetowi przyjemność? Bo może podnieca ją sam fakt, że jest posuwana? Bo może nie dojdzie, ale lubi to uczucie? Bo może? Już Ci to pisałem - tak samo jest z seksem oralnym. Po co lizać dziewczynę skoro w tym czasie można ją bzykać i się dzięki temu spuścić? A mimo to faceci robią minety.
Czasem nie sam orgazm jest najważniejszy, ale to jak do niego się
@jmuhha: Dobre pytanie, na wstępie mogę powiedzieć, że kobiety nie koniecznie czerpią przyjemność tylko z samego orgazmu, godzimy się na penetrację bo najzwyczajniej w świecie sex nam się podoba, i tego chcemy, nawet jeśli nie kończmy ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Druga sprawa, nie można powiedzieć, ze nie ma kobiet których po prostu sam sex bez orgazmu nie satysfakcjonuje, w takim wypadku może faktycznie chcą zatrzymać przy sobie