Wpis z mikrobloga

Witam, pare dni temu rozpoczalem swoj prywatny #betauprising
Zalozylem tindera ze zdjeciem chada, a swoje fejk profile z fejsa oraz instagrama (kiedy powiedzmy dzialalem w marketingu internetowym i mam pare takich kont) zamienilem na takie zeby bardziej uwiarygodnic swoja osobe.
Oczywyscie nie musze mowic ze moj "Klaudiusz" jest osoba wysoka 187 cm, ma wlasna firme po ojcu oraz niezwykle przystojna.
Od teraz lamie damskie serca tak jak #p0lka smialy sie ze mnie z mojej karlowatosci 176 cm oraz #prawictwo tak jak bede teraz sie smial z nich. Oto pierwsze efekty moich dzialan, na celowniku plodna Julka lvl 19.
#przegryw #tinder #zwiazki #badoo
Xreak - Witam, pare dni temu rozpoczalem swoj prywatny #betauprising
Zalozylem tinde...

źródło: comment_15978683142iLgUH9NTk5tMAfnhKpcGF.jpg

Pobierz
  • 129
  • Odpowiedz
@Xreak: I tak wiele nie ugrasz. Max co zrobisz to zmarnujesz takiej parę dni na pisanie i to tyle, bo co innego jakbyś się z nią spotykał, rozkochał, a następnie zostawił, wtedy "miałoby to sens" (sens wedle Twojej definicji). A tak to ona i tak o Tobie zapomni i znajdzie sobie setki innych facetów na to miejsce. A Ty właśnie przyczyniłeś się do pogorszenia sytuacji na rynku i potem tak
  • Odpowiedz
@Xreak: wkurzają mnie te "eksperymenty społeczne". Całe życie dbałem o swoją twarz i swoje ciało (przez ten czas stulej leżał w łóżku i śmierdział), udaje mi się utrzymać zadbany, atrakcyjny wyglad, wstawiam normalne swoje zdjęcia i coraz trudniej mi się z kimś umowic, bo laski myślą, że jestem jakimś lamusem ze zdjęciami z neta.

Po co pasujecie zabawę normalnym facetom, z zazdrości? Jesteś nieatrakcyjny to odstaw tego tindera. Jest sens
  • Odpowiedz
@Xreak: to na prawdę miałoby sens gdyby mieć armię takich gości, ale jej to chyba nie ruszy, bo jak sama wspomniała miała takie sytuacje, więc to się zdarza. Jakby 90 % jej internetowych znajomości tak się kończyła, to by popadła w depresję, albo zweryfikowała poglądy. Trochę utopia niestety, na miejsce jednego ma 10 kolejnych i tak. Także suma sumarum 1 chad jej nie ruszy, co nawet potwierdziła w swojej wiadomości.
  • Odpowiedz
@Xreak #przegryw wstaję z kolan xD
Zamiast się zabrać za siebie zrobić coś ze swoim życiem to zachowujesz się jak ostatnie #!$%@? dno xD
To nie normiki, czady czy różowe są problemem, tylko wy i wasze wyimaginowane problemy. To nie tak że wy nie możecie nic zrobić ze swoim życiem tylko nie chcecie nic zrobić bo zabraknie wam waszej wygodnej wymówki. Zakała społeczeństwa
  • Odpowiedz
Po co pasujecie zabawę normalnym facetom, z zazdrości? Jesteś nieatrakcyjny to odstaw tego tindera. Jest sens pchac się do NBA mając 160 wzrostu? Nie, i tak samo jest z tinderem. Dziewczyny chcą miło spędzić czas z atrakcyjnymi facetami. Nie wiem co jest w tym dziwnego.


@zielonzielon: myślę, że ten post świetnie podsumowuje tą bialorycerska patole jaka reprezentujesz.

Porównanie NBA do tindera jest z dupy, bo związki z przeciwną płcią są dość fundamentalną kwestia fizjologiczno-społeczną, nie będziesz mówił, żeby dana osoba przestała się mścić bo tobie się to nie
  • Odpowiedz
@Prinz_Eugen : taka laska pisze z wieloma typami więc za chwilę zapomni, poza tym ten screen jest spreparowoany, bo każda laska jeśli już to by napisała "czemu każdy facet traktuje mmie przedmiotowo? ", a nie "czemu każdy przystojny facet traktuje mnie przedmiotowo? ". Widać, że op nie ma żadnego obycia z różowymi i chyba nigdy nawet nie trzymał za rękę xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@pierogu: Przecież OP tylko pokazuje, że z chadem to od razu do łóżka by szla a z normalnym chłopakiem jak OP to nie. Co się czepiasz?
@Xreak: Wrzucaj wiecej, będę śledzil. Możesz wołać.
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: no tak, jak zwykle jedyne słowo jakie stulejarnia zna to "bialorycerz". Jestem bialorycerz bo nie okłamuje sie.

Do reszty twojego komentarza nie ma sensu się odnosić, bo ty zupełnie otwarcie usprawiedliwiać szkodzenie innym uprawiane przez opa. No ok marnujcie swój czas dalej, tylko że ja sobie poradzę, a wy będziecie tylko żyć w coraz większej frustracji odkrywając oczywistość, że dziewczyny lubią atrakcyjnych facetów.
  • Odpowiedz
Tak, tu chodzi o przytemperowanie "normalnych" facetów, żeby nie było wam za dobrze.


@Pralko-suszarka : obiecałem kiedyś wykopkom, że założę konto na tinderze i wrzucę zdjęcie chada i będę pisał do różnych brzydkich dziewczyn, że są piękne i do samotnych matek, że są super i na pewno sobie kogoś znajdą kto zaakceptuje ich dziecko xD Wszystko po to by "popsuć rynek". Nie mam czasu na takie zabawy, ale kiedyś może znajdę
  • Odpowiedz