Wpis z mikrobloga

Witam, pare dni temu rozpoczalem swoj prywatny #betauprising
Zalozylem tindera ze zdjeciem chada, a swoje fejk profile z fejsa oraz instagrama (kiedy powiedzmy dzialalem w marketingu internetowym i mam pare takich kont) zamienilem na takie zeby bardziej uwiarygodnic swoja osobe.
Oczywyscie nie musze mowic ze moj "Klaudiusz" jest osoba wysoka 187 cm, ma wlasna firme po ojcu oraz niezwykle przystojna.
Od teraz lamie damskie serca tak jak #p0lka smialy sie ze mnie z mojej karlowatosci 176 cm oraz #prawictwo tak jak bede teraz sie smial z nich. Oto pierwsze efekty moich dzialan, na celowniku plodna Julka lvl 19.
#przegryw #tinder #zwiazki #badoo
Pobierz Xreak - Witam, pare dni temu rozpoczalem swoj prywatny #betauprising
Zalozylem tinde...
źródło: comment_15978683142iLgUH9NTk5tMAfnhKpcGF.jpg
  • 129
obiecałem kiedyś wykopkom, że założę konto na tinderze i wrzucę zdjęcie chada i będę pisał do różnych brzydkich dziewczyn, że są piękne i do samotnych matek, że są super i na pewno sobie kogoś znajdą kto zaakceptuje ich dziecko xD Wszystko po to by "popsuć rynek". Nie mam czasu na takie zabawy, ale kiedyś może znajdę i wrzucę screeny i będzie wesoło tutaj, wszystko po to by "przytemperować spierdoksów" xD


@nieocenzurowany88:
@Flutter_M_Shydale: Nigdy nie myśl że takie akcje to strata czasu. Fakt, dopóki @Xreak robi to sam efekt nie będzie jakiś gigantyczny. Ale wyobraź sobie co by było gdyby przegrywy się zjednoczyły w jednej, gigantycznej, czasami nawet skoordynowanej akcji.
Wyjątkowo wredne Karyńsko mogłoby być przerzucane pomiędzy fake kontami chadów, aż zrezygnowałaby z tindera, albo się załamała. Masa zlewania niszczyłaby rynek dla chadów i high tier normików, laski nie wchodziłyby na tindera bo
@Flutter_M_Shydale: To tylko chłodna analiza. Jeśli p0lki i normiki się #!$%@?ą kiedy taką akcję przeprowadza jedna osoba to już jakaś wskazówka że to działa. Tylko jak pisałem przegrywy musiałyby się zjednoczyć w jednej potężnej akcji żeby była pełnia efektu. Inaczej to się zawsze skończy na dowaleniu paru różowym. No i oczywiście musiałoby to być zanim zostaną wymyślone lepsze metody weryfikacji użytkownika
@Pralko-suszarka: @Flutter_M_Shydale: @2-aminopirydyna:
Ale o czym Wy #!$%@?, znam osobiscie mnostwo gosci 2-4/10, ktorzy maja dziewczyny 2-4/10. Jak ja jestem 7/10, no to szukam panny z przedzialu 6-8/10. Wiadomo, z 8 bedzie ciezej, no ale nie placze ze mnie jakas nie chce, bo poleciala na chada 9/10 xD
A typowy przegryw jest przegrywem, bo bedac 4/10 bez zadnego skilla w podrywaniu podbija do panny 7+/10, ona go olewa, a
@vympayer:
Przeciez tu nitk sie nie #!$%@? (poza 1 gosciem), tylko proboje Wam logicznie wytlumaczyc czemu jestescie przegrywami z dwucyfrowym iq xD
Ta wredna karyna, ktora bedziecie wkrecac po prostu sobie pojdzie do klubu i da dupy jakiemus sebiksowi 5/10 i tyle da ta Wasza rewolucja xD
@vympayer:
No bo jak inaczej mozna nazwac takie dzieciaki xD
No tak, bez tindera kazdy ma mniejszy wybor. Tinder jest jak kapitalizm, a Wy jestescie jak te lewaki, co placza, bo kapitaliscie zyje sie 80% lepiej, a robotnikowi 20% lepiej, zamiast sie skupic na tym, ze kazdemu sie zyje lepiej dzieki temu.
@pi73r: Jakoś mi nie zdarzyło mi się płakać nad #!$%@? rynkiem. Ciągle całkiem nieźle sobie radzę. Ale to chyba przez mój normicki ryj. Trzymam z przegrywami bo mają rację w tym że laskom od atencji odwala, a takimi trochę ciężej się manipuluje. To co robią destabilizuje sytuację, co zawsze jest ciekawe do obserwowania.
To nie kwestia inteligencji czy dojrzałości, ja po prostu lubię chaos (
@vympayer:
No laskom odwala to fakt, ale wlasnie przez przegrywow/spermiarzy, sami sobie ten los zgotowali. Normalny czlowiek, by po prostu wykorzystal sytuacje, by sie wyroznic albo mial to w dupie.
@Flutter_M_Shydale:
Jak bylem mlodszy otarlem sie o przegryw mentalny tylko zamiast sie uzalac nad soba, ze zle spoleczenstwo, to wykorzystalem doswiadczenie, by sie wyrobic. Placzcie dalej wykopki xD
@zielonzielon: Nie, internet był domeną osób, które miały problem ze znalezieniem kogoś w realu. Potem przyszliście wy - wasze chęć wrzucania wszędzie gdzie popadnie swojej mordy. Tak o to internet z miejsca gdzie mieli okazje się zapoznać ludzie o podobnych zainteresowaniach powstało miejsce gdzie liczy się wygląd i szczucie ciałem. Poza tym to wy się bawicie kosztem innych mężczyzn. Mało jest takich co wchodzą w ilości trzycyfrowe, dzięki narzędziom internetowym? Tymczasem
@pi73r: Laskom odwala od spermiarzy, to prawda, natomiast odwala im też w kierunku tej ich "emancypacji", wspaniałej wolności i robienia tego co tylko chcą. A że nigdy nie lubiłem feminizmu to kiedy tylko mam okazję leciutko przeszkodzić w tych zapędach - robię to.
A co do zachowań normalnych ludzi to są nudne i proste do przewidzenia. Ja sam nigdy nie twierdziłem że jestem normalną, dobrą osobą
@Pralko-suszarka:
Ty umiesz czytac ze zrozumieniem? xD Przeciez Ci napisalem, ze prawie kazdy zawyza wymagania, a potem ewentualnie wdraza korekte. Akurat kobiety ze wzgledow genetycznych szukaja kogos lepszego niz mezczyzni (pod kazdym wzgledem), poczytaj sobie artykuly. Rzeczywistosc wyglada tak, ze panna 6/10 chcialaby typa 8/10, wykopek 4/10 chcialby panne 6/10 i sie wszystko sprowadza do tego jak sie ich losy potocza i czy zweryfikuja swoje oczekiwania.
Z polaczenia redpilla, mgtow i
wymysla, ze go zadna dziewczyna nie chce, bo panna 3 ligi wyzej go olala


@pi73r: A jednak gdybyś miał jakieś pojęcie w temacie to nie waliłbyś takich tekstów. Ale rozumiem dlaczego tak sądzisz, bo w końcu już nie raz widziałem na tagu wpisy w stylu "mam zainteresowanie tylko od ulanych loch 3/10 i przegrałem życie", tylko że ci co tak piszą to turyści a nie prawdziwe przegrywy

obrazacie na nature i
@Flutter_M_Shydale:
No ale nie ma samcow ktorzy sa calkowicie pozbawieni kontaktow z jakakolwiek samica. Juz o tym pisalem ostatnio w innym temacie:
Znam goscia, ktory jest uposledzony, debil totalny co nawet widac po mordzie. Typowi zostal 1 zab w buzi, strzelam ze ma z 60 iq max, no typ jest oblesny ogolnie. Gosc normalnie co jakis czas ruchnie panne, czasem nawet i 5/10, nawet w zwiazkach bywa. Jesli ktos taki moze
Roznica jest taka, ze Wy (w senie blackpille/przegrywy) sie obrazacie na nature i chcecie ja zmieniac na sile (co jest niemozliwe) i tkwicie w marazmie, a ja sobie zyje, wyrywam dupy/siedze w zwiazkach i wykorzystuje ta wiedze, by dobrze zyc z dziewczynami i sie nie przejechac kiedys.


@pi73r: rozumiem, że ty byś się nie obrażał i akceptował to, że twój los został ustalony przed twoim urodzeniem i jest praktycznie nie do
@Flutter_M_Shydale:
...A jezeli sa na tyle #!$%@? ze przegrywaja z takim gosciem, no to sorry, ale musza isc do psychologa/psychiatry i sami ze soba cos przepracowac.
@2-aminopirydyna: No ale z natura nie wygrasz to raz (no skonczmy z tym nonsensem ze przegrywowi 2/10 nalezy sie locha 8/10). Po drugie los wcale nie jest ustalony. Sam musialem sie wyrobic nim zapracowalem na obecne powodzenie + patrz anegdota wyzej.