Wpis z mikrobloga

Witam, pare dni temu rozpoczalem swoj prywatny #betauprising
Zalozylem tindera ze zdjeciem chada, a swoje fejk profile z fejsa oraz instagrama (kiedy powiedzmy dzialalem w marketingu internetowym i mam pare takich kont) zamienilem na takie zeby bardziej uwiarygodnic swoja osobe.
Oczywyscie nie musze mowic ze moj "Klaudiusz" jest osoba wysoka 187 cm, ma wlasna firme po ojcu oraz niezwykle przystojna.
Od teraz lamie damskie serca tak jak #p0lka smialy sie ze mnie z mojej karlowatosci 176 cm oraz #prawictwo tak jak bede teraz sie smial z nich. Oto pierwsze efekty moich dzialan, na celowniku plodna Julka lvl 19.
#przegryw #tinder #zwiazki #badoo
Xreak - Witam, pare dni temu rozpoczalem swoj prywatny #betauprising
Zalozylem tinde...

źródło: comment_15978683142iLgUH9NTk5tMAfnhKpcGF.jpg

Pobierz
  • 129
  • Odpowiedz
@Xreak:
No i co zmienisz przegrywie? xD Normalny czlowiek jak sie z nim ustawisz i go wystawisz, no to stwierdzi, ze beka z typa/typiary i sie umowi jutro z kolejna. Sam zreszta mialem sytuacje, ze nie bylem do konca pewny czy typiara przyjdzie to sie umowilem w miejscu, gdzie mam po drodze z pracy, wiec na typiare nie stracilem nawet 2 minut (a za 2 dni mialem randke z inna).
  • Odpowiedz
Każdy chce spędzić dobrze czas z atrakcyjną osoba, nawet osoby nie atrakcyjne, co w tym dziwnego? Frustracja jest w pełni normalna w takiej sytuacji, kobiety przez swoje absurdalne wymagania same pchają się w eksperymenty i to, żeby je gnoic


@Pralko-suszarka:
No i sam siebie idioto wlasnie wyjasniles xD
Czemu panna 7/10 mialaby chciec spedzac czas z typem 2/10, ktory do tego nic pozytywnego soba nie reprezentuje i jest ludzka #!$%@??
  • Odpowiedz
@2-aminopirydyna: Nie podstawowych potrzeb, tylko tindera konkretnie. Miejsca w którym:
- jesteś oceniany wyłącznie po wyglądzie
- kryterium lajka jest to czy spodoba się komu twój wyglad zewnętrzny
- nie masz prawie żadnych innych narzędzi do przyciągniecia kogoś na swój profil poza zdjęciem

Nie porównuję szukania dziewczyny do NBA, porównuję tindera do NBA. Tinder to nie jest jedyny sposób na znalezienie sobie kogoś ale akurat tutaj liczy się tylko wygląd. Idziesz na tindera bedąc brzydkim = rozczarowanie. Idziesz do NBA będąc niskim = rozczarownie. A to co
  • Odpowiedz
@2-aminopirydyna: Nie wiem, jeśli chcesz coś wyciągnąć z konwersacji ze mną to zacznij czytać co piszę i przestań mi wkładać w usta rzeczy, których nie napisałem. Jeśi nie to daj mi spokój.

Poznajesz kogoś w realu to oprócz mordy masz jeszcze gestykulacje, głos, elokwencję, zapach, poczucie humoru, pewność siebie, styl bycia i 1000 rzeczy które są twoimi narzędziami do przekonania kogoś co do ciebie. Na tinderze masz 1 (słownie -
  • Odpowiedz
@2-aminopirydyna: jakbym dostał twoją morde dzisiaj i jutro miał iść na laski to pewnie by było tak jak mówisz. Szkoda że nie ma takiego eksperymentu że dostałbym twoja morde i oddał ci ją za 3 miesiace, wtedy to Ty mógłbyś się nieźle zdziwić
  • Odpowiedz
@2-aminopirydyna: Nie neguję twoich problemów i nie wyśmiewam, ale takiego rodzaju baity jak OPa to jest wkraczanie a mój i moich kolegów teren i po prostu się bronię. To jest zabawa kosztem innych mężczyzn. A co jeśli np. przegapiłem miłość mojego życia tylko dlatego, że odrzuciła mnie bo myślała ze jestem "klaudiuszem"? Ktoś mi to zrekompensuje? Moja krzywda jest gorsza, bo ja mam inne problemy niż wy? Po prostu niech
  • Odpowiedz
@Flutter_M_Shydale: A co ja takiego złego zrobiłem? Słucham. To moja wina że nie mam niektórych problemów, które mają inni? A może to moja osobista niegodziwość i chęć uprzykrzenia życia innym sprawia że wydaję pieniadze na kosmetyki, fryzjera, ubrania? Że wstaję na siłke chociaż mi sie #!$%@? nie chcę? Że nawet jak mam gorszt dzień to staram sie być sympatycznym chłopakiem dla każdej dziewczyny?

No słucham, chętnie się dowiem w czym
  • Odpowiedz
Czemu panna 7/10 mialaby chciec spedzac czas z typem 2/10,


@pi73r: panna nawet 6/10 chce spędzać czas minimum z typem 8/10, także facet 6/10 już odpada, ponieważ dziewczyny mają zawyżone wymogi.

I tu jest problem, nawet osoba przeciętna nie może poznać nikogo na swoim poziomie, tylko dużo poniżej jego, ponieważ rynek jest zesrany, durniu, więc o jakim szukaniu dziewczyn na swoim poziomie mówisz? xD
  • Odpowiedz