Wpis z mikrobloga

Witam, pare dni temu rozpoczalem swoj prywatny #betauprising
Zalozylem tindera ze zdjeciem chada, a swoje fejk profile z fejsa oraz instagrama (kiedy powiedzmy dzialalem w marketingu internetowym i mam pare takich kont) zamienilem na takie zeby bardziej uwiarygodnic swoja osobe.
Oczywyscie nie musze mowic ze moj "Klaudiusz" jest osoba wysoka 187 cm, ma wlasna firme po ojcu oraz niezwykle przystojna.
Od teraz lamie damskie serca tak jak #p0lka smialy sie ze mnie z mojej karlowatosci 176 cm oraz #prawictwo tak jak bede teraz sie smial z nich. Oto pierwsze efekty moich dzialan, na celowniku plodna Julka lvl 19.
#przegryw #tinder #zwiazki #badoo
Pobierz Xreak - Witam, pare dni temu rozpoczalem swoj prywatny #betauprising
Zalozylem tinde...
źródło: comment_15978683142iLgUH9NTk5tMAfnhKpcGF.jpg
  • 129
@Xreak: Przeniesienie zwykłej internetowej partyzantki która nic nie znaczy, na poziom bliski wojny psychologicznej...
Jako sadysta uwielbiający tortury psychiczne szanuję mocno. Tym bardziej widząc Twój późniejszy komentarz, zemsta najlepiej smakuje na zimno ^^ Mała uwaga, jako ostatnia wiadomość lepsze byłoby "ciężko nie traktować przedmiotowo kogoś, kto dla wszystkich innych był przedmiotem, jak dmuchana lalka używana przy masturbacji".
.
Gdyby przegrywy zaczęły prowadzić walkę z Karynami w ten sposób, odsetek zaburzeń samooceny
@MasterVegito: Nie zgodzę się. Kilkukrotnie widziałem kobiety płaczące bo ich obiekt zainteresowań (nawet jeśli widziały go tylko na ekranie komórki) kompletnie je zjechał. Kwestia naciśnięcia odpowiednich przycisków i pociągnięcia odpowiednich dźwigni w ich psychice. Wiele kobiet znosi odrzucenie znacznie gorzej, albo tak samo źle jak część przegrywów. Kobiety w teorii wyzwolone potrafią w chwili słabości płakać, że są bezwartościowymi #!$%@?. Pewne siebie potrafią wyrzucać sobie drobne niedoskonałości. Kwestia rozpoznania, mi to
@MasterVegito: Wiele rzeczy jest żałosnych. Ludzki brak konsekwencji, ludzka natura... A jeśli taką zemstę postrzegać jako żałosną, to są dwa podejścia. Pierwsze to to, że jako kobieta i z racji wyglądu ta laska była na pozycji siły, a zły intzel udał że jest powyżej niej żeby się zemścić. Drugie, była na pozycji siły, była wredna bez powodu, ale OP miał większy spryt i jej tę pozycję odebrał. Ja skłaniam się do