Wpis z mikrobloga

Kumpel założył sobie tinderka i dostałem takie coś . W opisie miał coś w stylu "nie bądź instagirl plis" lub coś podobnego. Przesadził i koleżanka ma rację czy jego zdanie jego sprawa i nikomu nic do tego?

Jako, że tu wielu ekspertów czekam na opinie.

( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#tinder
majsterheniu - Kumpel założył sobie tinderka i dostałem takie coś . W opisie miał coś...

źródło: comment_1597853774uww0VvvrKKvObopWBApjBq.jpg

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@majsterheniu: taki typ, że jak przyjdzie pierwszy dzień do pracy pytasz go cześć nowy co tam, to w-----e z grymasem "argh wszystko c-----e, ten kraj zasyfiony, robota, stara mnie w-----a, chodniki krzywe, pogoda nijaka". Nikt przytomny nie będzie marnował czasu na takiego typa.
  • Odpowiedz
@majsterheniu: Pewnie, że przesadził. Wyszedł z niego taki mały obsrany człowieczek skrzywdzony przez cały świat i obrażony na cały świat. Pewnie tym chamskim wywodem chciał się wykreować na intelektualistę, a wyszło agresywne chamidło.
  • Odpowiedz
@szubiduba: ja bym nawet nie kategoryzował i podpinał tego do hejtu na inne kobiety, tylko zgeneralizował tą całą frustrację, zgorzkniałość, malkontenctwo. Kto normalny w pierwszych wiadomościach w takiej sytuacji, wylewa swoje żale na dany temat i za nic w świecie nie da podważyć swojego zdania, a gdy do tego dochodzi do reaguje najczęściej pasywno agresywnie, bądź agresywnie.
  • Odpowiedz