Wpis z mikrobloga

#alipaczka

Przesyłka ASS https://alipaczka.pl/m/search.php?number=00459007738738862292

Czy majfrend odda pieniazki? Jak paczka wisi w kraju 2 miesiące? I zapewne już nie dotrze. Czy też z ASS ktoś czekał ponad dwa miesiące?

Nadmienie że część zamówienia to kupon. Miał ktoś przygody z dispute? Czy za kupon też dostanę zwrot?
MietekSzczesny - #alipaczka 

Przesyłka ASS https://alipaczka.pl/m/search.php?numbe...

źródło: comment_1597848474Pmpdy525C6nxfDioVLCr1K.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MietekSzczesny: ja mam dwie z identycznym trackingiem. Poki co czekam dalej, moze jednak jest minimalna szansa, ze przyjda. Z tego co wiem ochrony jest teraz 90 dni, wiec to do wrzesnia trzeba poczekac ze zwrotem.

Co do kuponu to nie wiem, sama korzystałam, ale to groszowe sprawy były.
  • Odpowiedz
@MietekSzczesny: Zawsze warto, gdy jeszcze mamy czas ochrony, wystąpić do sprzedawcy o przedłużenie tego okresu. Przesyłka jest rejestrowana i zapewne kiedyś dotrze. Otwieranie sporów na prawo i lewo nam kupującym też nie służy, a paczka utknęła przecież nie z winy sprzedawcy.
  • Odpowiedz
@MietekSzczesny: tak obie paczki 0045 i dokladnie prawie taki sam tracking. A poczta polska twierdzi, ze przesylka nie nadana tylko wygenerowane numery. Czort wie gdzie to lezy...
  • Odpowiedz
@Cmok: niestety jest to bardzo prawdopodobne. Że fake tracking. Tylko z tą przesyłka gdzie wykorzystałem kupon jest problem. @AliPaczka pisze że kupon mi przepada więc to zwykle oszustwo i nonsens. Kasę dostałem w kuponie jako zwrot Ali. Czyli oszukują. Zresztą ... Czuję że aliexpress po woli się kończy. W takiej formie jakiej był. A pisanie se wybrałem taki czas? Jaki? A kiedy będzie dobry ha ha ha. Nonsens
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MietekSzczesny: niekoniecznie fakt tracking. Być może firma która powinna ja nadac ma jakieś opóźnienia. Duzo osob z tego co tu czytałam czeka na przesylki dokladnie z tego samego transportu. Być może przyjda za jakiś czas... albo się okaze ze dostaniemy zwrot a później paczka przyjdzie...
  • Odpowiedz
@Cmok: no to czekamy. Tylko co mi po zwrocie 40% wartości.. akurat zamawiałem kartę SD która w ciągu tych 3 mies straci już 15-20% na wartosci i po to wybrałem opcję ASS. No nic trudno )) ps. Wisi to jeśli wisi albo w PP, albo Nysa (świat przesylek) choć oni cisna chyba tylko Cainiao albo Belgia. Dziwne.. bo PP WER nie kisi raczej tak przesyłek
  • Odpowiedz