Wpis z mikrobloga

@Prusti: Nie, byłoby to tak samo głupie. W dodatku oni raczej nie zrobili tego dla beki chociaż nie wytkluczam. Generalnie nie znam sytuacji- może opiekują się starszą osobą czy coś. Generalnie w dupie mam bo- jak pisałem- ja nie chodze na plaże :) Porównanie z basenem czy schroniskiem jest nieadekwatne. To tak jak byś poszedł w góry i kazał się nieść bo się zmęczyłeś i dalej nie dasz rady. Wtedy tak-
@smway: @Prusti: Przy okazji. Pierwsze słyszę, żeby ktoś hejtował parawany same w sobie- raczej grodzenie się i zajmowanie w #!$%@? terenu. Tacy ludzie stawiają sobie parawan wokół siebie zabierając więcej terenu niż potrzeba. Podejrzewam, że jeszcze 1-2 sezony i tacy ludzie przeniosą się całkiem na takie namioty :) Pewnie i wynajem będzie możliwy :D i cyk pomysł na biznes jest.
@To_ja_moze_pozamiatam: Sa kolejki linowe na szczyty, albo na co poniektore mozliwosc wjazdu samochodem. Ba! Na morskie oko mozna wjechac kuniem i to sami gorale wioza ( ͡° ͜ʖ ͡°) dla kogo jest to zrobione? Dla tych, ktorzy chodza pod gore pieszo i nie narzekaja?
Jezu mieszkam nad morzem i ile razy można to tłumaczyć...

Parawan stawia się od strony wiatru i nie jest to januszostwo, od paru lat ludzie mają bekę bo januszerka buduje z tego forty. Plaże w Polsce są piaszczyste i jak wieje wiatr to dostajesz nim po ryju jak leżysz, wlatuje do ciuchów, jedzenia, picia i jest wszędzie.


@smway: @Prusti: bo tylko w Polsce są piaszczyste plaże i wieje xD Jakoś
@ZohanTSW: Woda jest na basenie- bez wiatru i piasku i tłumu. A to przed tym się chowają właściciele tego namiotu.
@chestnuut:
@Prusti: Prawdziwe chodzenie po górach zaczyna się tam, gdzie nie można wjechać. Ale dobre porównanie. Dla mnie wjazd na Morskie Oko to dobra analogia tego namiotu i zawsze uważałem, że z bryczek korzystają janusze i banany. Z wyjątkiem oczywiście osób starszych, chorych itp. Ale tak jak pisałem wcześniej-