Wpis z mikrobloga

Większego publicznego lizania sobie jajek w swoim życiu nie widziałam. Opowiem więc o tym.

Wesele pod Warszawą. Pary młodej nie znałam, bo byłam w roli osoby towarzyszącej, w ogóle znałam niewiele osób, więc przyjęłam sobie wygodną pozycję obserwatora. Okrągłe stoły, barman, sushi, brak disco polo- to tak w szybkim skrócie. Przychodzą oczepiny, ja profilaktycznie idę się przewietrzyć, aby uniknąć publicznego pajacowania :) Wracam i dzieje się to: TEST DLA RODZICÓW O PARZE MŁODEJ.
Wodzirej wyświetla na rzutniku pytania i zadaje je rodzicom, a goście stoją dookoła nich i oklaskują dobre odpowiedzi.
Pytanie pierwsze: Jaką prestiżową uczelnię ukończył Pan Młody?
a) National University of Singapore
b) Wyższa Szkoła Turystyki i Języków Obcych (tutaj wybuch śmiechu widowni)
c) nie ukończył żadnej (ponowny wybuch śmiechu)
Rodzice odpowiadają poprawnie - sala klaszcze.
Pytanie drugie: Jakiego języka NIE ZNA Panna Młoda?
a) angielskiego
b) francuskiego
c) włoskiego
d) tybetańskiego
oklaski
Pytanie trzecie: Który z tych międzynarodowych dyplomów udało się ostatnio zdobyć Panu Młodemu?
a) CFA
b) ACCA
c) MBA
oklaski
Pytań było więcej, niestety nie pamiętam ich dokładnie, ale w podobnym tonie. Miny niektórych gości były bezcenne :D
Uwielbiam wesela <3
#heheszki #wesele
  • 96
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kawaiimaid666 dużo potencjalnych założeń

Jako ciekawostkę opowiem...
Mama miala 6 siostr.
Kazda ma meza (juz mamy 14 osob)
Jezeli kazda ma 3 dzieci ktore maja partnera (juz mamy 56
  • Odpowiedz
@emilkos8: akurat brak DP to plus. Nienawidzę tej 'muzyki' podobnie zresztą jak moja dziewczyna.
Na moim weselu zagra np CJ Stone, Basshunter, DJ Dean, Tiesto, ATB i inne takie
Też zwary typowo vixowe, na zasadzie ŁUP ŁUP ŁUP TSSSS DEEEENS ŁUP ŁUP ŁUP
Ale przynajmniej bez tych wieśniackich discopolowych tekstów :D
  • Odpowiedz
@kawaiimaid666: tesc mój ma 7 rodzeństwa.
Wyobraź sobie, że cała czwórka ridzicow pary młodej pochodzi z takich rodzin, dodaj do tego dziadków, dzieci (a czasem dzieci dzieci) tego rodzeństwa, nieraz zaprasza sie w mniejszych miejscowościach sąsiadów, dodaj jescze rodzeństwo pary młodej przy założeniu, że też pochodzą z rodzin wielodzietnych, też znajomych, chrzestnych.
Myśmy przy ostrym cięciu zapraszali koło 160, a moja mama i teściowa nie mają rodzeństwa, tato tyljo siostrę.
  • Odpowiedz
  • 4
@Stara_lisica statystyki pokazują, że najwięcej wypadków mają kierowcy samochodów z kamerkami.

Wystarczy jedna osoba zarażona, która powie że była na weselu i już jest szybka lista kilkuset osób do wysłania na kwarantannę, z których z 5-10 wyjdzie zarażonych i już ognisko.
Jak powie że była w klubie, na koncercie, w parku i na basenie i na tym samym basenie zaraziło się 30 osób bo ktoś napluł do wody to nikt nie
  • Odpowiedz
Okrągłe stoły, barman, sushi, brak disco polo


@emilkos8: Za ten zestaw wybaczyłbym im to chwalenie się swoją zajebistością. W gruncie rzeczy i tak mam takie rzeczy w dupie, a fikuśnymi drinkami zapiłbym niesmak jakby się jakiś pojawił.
  • Odpowiedz
jak on w ogóle zgromadził 500 osób, gdybym zapraszała już takie średnio związane ze mną osoby to ledwo może bym dobiła do 200


@kawaiimaid666: Takie tureckie wesela w Niemczech. Hala sportowa wynajęta na 800-900 osób, standing party na kilka godzin w tym kilka godzin witania się oraz dawania prezentów nowożeńcom. Osoba zaproszona zaprasza swoich sąsiadów itd xD Stąd Turcy na emigracji często mają hajs na start + wszyscy trzymają się
  • Odpowiedz