Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 143
Uwielbiam wakacje nad morzem/jeziorem.
Ilość dup które patrzy się na Twoje ciało i gwałci Cię wzrokiem, przygryzając wargę jest czymś cudownym.
Faceci śmiesznie się napinają, gdy przechodzisz obok lub patrzą z zazdrością.

Eh, opłacało się ćwiczyć.

Ale spokojnie. Sylwetka nie ma w ogóle znaczenia. xD.

#mikrokoksy #przegryw #silownia #tinder
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Estetykatopodstawa: ja nie mam jakiejś super sylwetki, po prostu trzymam się w formie. Na plażach patrzą na mnie głównie faceci, babeczki zaś oglądały się za raczej normalnie zbudowanymi gośćmi z dziecięcymi twarzami gwizd k-pop. Także jeżeli cię to kręci, to kolega trochę into #lgbt widzę...
  • Odpowiedz
@Estetykatopodstawa Mirku lux, że się dobrze czujesz w swoim ciele, jeszcze fajniej, że masz branie, ale chyba trochę przesadzasz xD nie jestem ekspertem, wszedłem z ciekawości na Twój profil i pierwsze zdjęcie jakie zobaczyłem na Mirko które wrzuciłeś to szału nie robi, troszkę wycięty chłopak ale nic więcej, może akurat tak na nim wyszedłeś, nie stalkowalem dalej ale jeśli to jest picreal to te wargi zaciskane pewnie bo masz ładny ryjek
  • Odpowiedz
@Estetykatopodstawa: Wiesz co, ja bym w to uwierzył. Bo tych co się pojawiają nad jeziorem z super formą jest garstka. Tylko prawda jest taka, że jak pojawisz się ty i lekko ulany misio ale wyższy od Ciebie o 20cm to wiedz że żadna laska nie uśmiecha się do Ciebie xD U nas takie wysokie misie mają handicapa do atrakcyjności i siłownią nic z tym nie zrobisz. Instynkt, im większy tym
  • Odpowiedz
@picasssss1: prawda, mimo wszystko jak jest chłop 175cm vs 195cm to ten z 175 wygląda jak dziecko nawet gdy ma dobrą sylwetke, a ten z 195 nic nie ćwiczy xD
  • Odpowiedz
Uff, jak dobrze, że jest taki Wykop gdzie możesz opisywać swoje fantazje.


@Wiejski_Druid: jak przegrywy opisują tutaj swoje smętne życie, a często obrażają ludzi, to jest ok, ale jak normik wrzuci jakiś wpis, w którym opisuje nieskromnie swoje życiowe spostrzeżenia, to jest żenada i trzeba go tyrać. Tutaj naprawdę rządzą przegrywy. Przykre.
  • Odpowiedz